08. 12 2015 15:32 | kačena

Pečte na Vianoce s nami! Čaká vás tá najchutejšia a najvoňavejšia inšpirácia!

A postará sa o ňu váš...Majster Pekár!

Vianočná štóla
Vianočná štóla
Linecké hviezdičky
Dominika Žiaranová
Vanilkové rožky

Najkrajšie sviatky roku sa nezadržateľne blížia a pomaly, ale isto sa na ne treba pripraviť. A čo by to boli za Vianoce bez tých najlepších a najvoňavejších dobrôt?! Vanilkové rožteky, linecké pečivo, medovníčky či zázvorníky... Bez nich si vianočné sviatky hádam ani nevieme predstaviť. A práve takéto dobroty na vás budú už od pondelka číhať v novej relácii TV Markíza, Majster Pekár. A musíme povedať, že na svoje si príde skutočne každý! Či už patríte k milovníkom pečených, či nepečených, tradičných aj menej tradičných vianočných dobrôt, tú svoju srdcovku si tam určite nájdete :)

A keď už sme pri srdcovkách, my sme trošku vyzvedali, pretože nás zaujímalo, čo patrí k vianočným srdcovkám „búrlivákov“ Dominiky Žiaranovej a Petra Vágnera? Nič búrlivé však nečakajte! Obaja sa zhodli na tom, že najviac milujú práve tú vianočnú klasiku. Dominika si totiž najradšej zamaškrtí na vianočnom perníku a Petr neodolá tradičným medovníčkom. A ako je na tom krásna "kukučka" Mary Havranová? Tá by sa určite nechala zlákať na vanilkové rožteky! Mňam!

A vy sa pustite do vianočného pečenia aj nepečenia s nami a nenechajte si ujsť reláciu Majster Pekár, už od pondelka, na Markíze!

 
 


Pozrite si aj: Vieme prví: Televízia Markíza prichádza s novou šou!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?