05. 01 2017 09:45 | Marína Dobošová

Marta Sládečková má hlas ako hrom. Dokáže to vo Hviezdnej párty

Vymysleli sme pre ňu špeciálnu úlohu, pozrite si video!

Marta Sládečková, Hviezdna párty
Marta Sládečková, Hviezdna párty Foto: TV Markíza

V celebritnej obývačke dnes bude opäť veselo. Pozvanie bláznivého zabávača do sveta hier a súťaží v Hviezdnej párty totiž prijali Marta Sládečková, Henrieta Mičkovicová, Dominika Kavaschová, Matej Landl, Marek Majský a Peter Brajerčík. Teda obľúbené tváre z markizáckych seriálov.

My sme si vybrali hereckú dvojicu v zložení Marta Sládečková a Marek Majský, pre ktorých sme si vymysleli špeciálnu úlohu, len pre náš portál Markíza.sk. Sládečková dostala zoznam trochu známych slovenských ľudových piesní, ktoré mohla Majskému predviesť len pomocou akéhosi ´nanákania .´ Majský musel tri skladby identifikovať. A ako to dopadlo? Pozrite si naše video! 

Šou Hviezdna párty totiž prináša popri skvelej zábave aj pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Známa osobnosť získava vo finálovom kole každou správnou odpoveďou 100 eur pre Nadáciu Markíza. V ostatnej  epizóde sa podarilo nahrať Martinovi Šmahelovi 200 eur, ktoré pomôžu najmenším.

 

Hviezdna párty štartuje už dnes o 21.40 na Markíze!

 

Kvíz! V ktorom seriáli by ste zažiarili ako hlavný hrdina? V ktorom seriáli by ste zažiarili ako hlavný hrdina?

Budú sa plniť sny: Šťastný domov sa vracia na obrazovky! Janka Hospodárová bude opäť pomáhať rodinám v zlých podmienkach.

Nový rok, nový imidž. Sexy Švidraňová opäť robila zmeny! Pozrite sa, ako vyzerá známa herečka.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?