13. 02 2017 08:45 | Stela Nováková

Nedeľná výhra zásadne zmenila život mladého východniara!

Vďaka nej si mladá rodina, do ktorej onedlho pribudne bábätko, môže splniť hneď dva veľké sny...

Hra o Niké
Hra o Niké Foto: TV Markíza

A aké presne? To vám, samozrejme, prezradíme. Ale keďže začínať sa nemá ani od konca, ani v prostriedku... Poďme pekne po poriadku!

V nedeľu podvečer v televíznej šou Hra o Niké spočiatku nič nenasvedčovalo tomu, aký skvelý napokon bude a že dokonca prinesie nový výherný rekord. Práve naopak, moderátor Andrej Bičan totiž na „pľac“ dorazil so silným kašľom... No vďakabohu bolo šťastie v správnom čase na správnom mieste a peniaze pribúdali na kontá hráčov rýchlo a ľahko. Napríklad 54-ročná kuchárka Berta z oravskej obce Zubrohlava síce vypadla už ako štvrtá v poradí, no napriek tomu si odniesla peknú sumu 5 900 eur, vďaka ktorej dostane jej dom novú strechu.

Možno tak trochu paradoxne sa ani deň 33-ročnej semifinalistky Mirky z Vrbového nezačal najlepšie. Veľkú tortu, ktorú upiekla pre štáb Hry o Niké, totiž napokon do Bratislavy nepriviezla: „Už bola hotová, niesla som ju po schodoch a na poslednom stupienku som sa pošmykla a bolo po torte!“ No semifinálový súboj jej smolné ráno dokonale vynahradil - päťnásobok vloženého vkladu plus doteraz nahraté peniaze znamenali dokopy skvelých 22 800 eur! Za tri poslané žreby vskutku parádna odmena. „Je to úžasné, šetríme na trojizbový byt a toto nám veľmi pomôže,“ neveriacky krútila hlavou mamička 6-ročnej Simonky a 3-ročného Samka, ktorí si budú snáď už čoskoro užívať samostatnú detskú izbu.

Hra o Niké
Foto: TV Markíza
 

Do finále sa napokon neprebojovala Mirka, ale sympatický 32-ročný dizajnér webových stránok Janko zo Sečoviec, z ktorého sa vykľul skvelý taktik i veľký hráč. Kde počas hry mohol, tam vložil maximum. V súboji si tak síce vytiahol na rozdiel od Mirky „len“ 4-násobok, no aj to mu stačilo na finále, do ktorého si priniesol 24 400 eur. Svoju Miliónovú cestu začal hodom megakockami, a tie ho poslali na pole číslo 10 so štvorlístkom. Spomedzi jeho štyroch lístkov si vybral ten posledný a... Život mladého východniara sa razom zmenil! Štvorlístok totiž odkryl vytúžených 50 000 eur! No ďalšie dva Jankove hody boli tiež úspešné a tatranské symboly navýšili jeho výhru na celkových 80 400 eur! Janko s manželkou Zuzkou tak konečne môžu ísť na vytúženú dovolenku na Maledivy - a navyše si kúpiť aj vlastné bývanie! Mimochodom, načasovanie výhry naozaj nemohlo byť lepšie... Janko so Zuzkou totiž v júli očakávajú narodenia bábätka - pravdepodobne to bude dievčatko!
Hra o Niké
Foto: TV Markíza
 

Súťažiaci si v nedeľu rozdelili dokopy 114 900 eur. Mnohí si kúpili len jeden či dva žreby, no minimálne dvom z nich Hra o Niké zásadne zmenila život.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?