08. 03 2017 12:41 | -mad-

Celkom iná Dominika Mirgová. Speváčka štartuje novú etapu!

Skladbou Máme sny sa vraj vydáva na novú cestu.

Dominika Mirgová pozdravuje z lyžovačky
Dominika Mirgová pozdravuje z lyžovačky Foto: Instagram / Dominika Mirgová

Dominika Mirgová po úspechu jesennej časti pokračuje s jarnými termínmi koncertov v rámci svojho prvého sólového turné. Okrem známych hitov do playlistu zaradí aj aktuálnu novinku, singel Máme sny, ku ktorému pripravila lyric video.

„Kvôli prípravám na turné sme nemali čas na plnohodnotný klip, ale chcela som pesničku fanúšikom dať čo najskôr, tak sme nakrútili aspoň lyric video, lebo pesničku chcem zaradiť do playlistu jarného turné,” prezradila Dominika, ktorá už v marci vyráža do ďalších piatich miest so svojou Armáda Tour: „Začíname v Nových Zámkoch, potom sa posúvame do Košíc, Lučenca, Žiliny a turné zakončíme koncertom v Bratislave. Práve skúšame s kapelou, pripravujeme choreografie s tanečnicami, bude to trošku iné, oproti jesenným koncertom, stále vymýšľam niečo nové, tak sa teším na odozvy, lebo reakcie na jeseň boli neskutočné. Sama som to nečakala.”

Dominika Mirgová, Máme sny
Foto: galgan music
 

Po úspechu prvej časti turné sa mladá speváčka chystá opäť prekvapiť a začína práve skladbou Máme sny: „Už niekoľko rokov sme sa s Mišom Bielym chystali zopakovať spoluprácu, konečne nastal správny čas. Skladba Máme sny je výsledkom jeho šikovnosti, dali sme hlavy dokopy a za pomoci Mareka Šurina vznikla táto vec, ktorá je určite iná, než doterajšia moja tvorba. Baví ma skúšať nové veci, prekvapovať a táto skladba je začiatok mojej ďalšej etapy.”

Po minuloročnom albume Armáda pripravuje Dominika na tento rok niekoľko singlov a jedno prekvapenie, o ktorom zatiaľ nechce hovoriť. „Tento rok oslávim jubileum, 10 rokov na scéne. Tak niečo k tomuto výročiu určite chystáme. Nechajte sa prekvapiť.”

Vypočujte si novinku Máme sny.


Eva Máziková: „Hejteri na internete ma zraňujú. Musím mať hrošiu kožu!“ Otvorene o situácii v Nemecku, o strachu, ale aj o novom albume a Tvojej tvári.

Neuveriteľná premena a nový rekord! Tak z tohto vám padne sánka! Sympatické sestry spolu omladli o fantastických 29 rokov!

Dr. Iľko - gavalier ako sa patrí Zviezol novú moderátorku Počasia.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?