07. 04 2017 09:00 | Marína Dobošová

Diana Mórová - Jej dlhé nohy v minišatách vás dostanú

V snímke Cuky Luky film si zahrá zákernú moderátorku.

Cuky Luky film, Diana Mórová
Cuky Luky film, Diana Mórová Foto: TV Markíza
CUKY LUKY FILM CL.jpg Cuky Luky film Cuky Luky film Cuky Luky film, Diana Mórová, Viktor Vincze Cuky Luky film, Diana Mórová Cuky Luky film, Karel Janák

Cuky Luky film bude mať svoju premiéru už 20. apríla. Okrem Zuzany Šebovej a Petry Polnišovej si jednu z hlavných úloh zahrá aj Diana Mórová. Tá je veľkou fanúšičkou kultových televíznych postavičiek, a preto na účinkovanie v pripravovanom filme okamžite kývla.

V snímke si zahrá úspešnú moderátorku Renátu Štrausovú, ktorá má vlastnú talk šou, kam si pozýva tých najvychytenejších hostí. Okrem toho je veľkou rivalkou Luky, a to v živote i v láske.  Preto sa bude pokúšať sabotovať Lukinu snahu urobiť z Cuky novú Miss Slovensko.

Krásna herečka sa predstaví presne tak, ako sme u nej zvyknutí. Na pódiu predvedie dokonalé nohy v krátkych šatách. Jedinou výraznou zmenou je blond parochňa.

Cuky Luky film, Diana Mórová, Petra Polnišová
Foto: TV Markíza
 

Pozrite si video s Dianou Mórovou.

 

Hlasujte za najlepšiu premenu piateho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Nakrúcanie v plnom prúde: Takto vyzerá zákulisie vašej obľúbenej šou! Druhá séria O 10 rokov mladší sa poctivo pripravuje.

Záhada Tribečského trojuholníka: Hororové zážitky hercov z Hornej Dolnej! Šokujúce informácie o mieste, na ktorom sa nakrúca obľúbený seriál.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?