12. 05 2017 06:50 | TVnoviny.sk/TV Markíza

Markíza už túto sobotu rozhýbe Bratislavu s projektom HÝBSA Slovensko

A nudiť sa tam rozhodne nebudete.

Hýbsa Slovensko.
Hýbsa Slovensko. Foto: TV Markíza

Deň plný zábavy a športu sa blíži. Už túto sobotu televízia Markíza rozhýbe Bratislavu s projektom HÝBSA Slovensko. Tešiť sa môžete aj na vaše obľúbené tváre. Nebudú chýbať moderátori, herci ani speváci.

Bežecké, bicyklové preteky, kreatívne dielne, súťaže. Na športovo-zábavných dňoch HÝBSA DAYS sa rozhodne nudiť nebudete.

„Môžeme tam stretnúť mnoho televíznych tvárí a rôznych osobností z kultúrneho aj športového života. Naši kolegovia z rôznych televíznych projektov budú k dispozícii s deťmi robiť rôzne aktivity napríklad si zaspievajú karaoke. Všetci, ktorí sa zúčastnia, si budú môcť vyskúšať klasický casting a zrejme sa budú môcť v budúcnosti, ak uspejú, zúčastniť našich televíznych projektov," vysvetlila predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza Marianna Trnavská.

To zďaleka nie je všetko. Čo to nám prezradili aj ambasádorky projektu. Budeme športovať a zabávať sa. A bude tam aj vedátor Karol a decká môžu robiť rôzne pokusy, rovnako tam príde farmár," prezradila Lenka Šóošová.

„Oplatí sa, príďte, aj keď sa vám nebude chcieť športovať. Budete sa pozerať a možno tam nájdete inšpiráciu, pretože tam sa bude variť, skákať, dvíhať, utekať a ďalšie činnosti. Určite budete odchádzať s výborným pocitom dobre stráveného dňa. Celé rodiny príďte a okrem toho robíme aj dobrú vec - pomáhame tým, čo to potrebujú," láka Gizka Oňová.

Všetci, ktorí si prídu zašportovať, pomôžu deťom na detskej onkológii. Stačí sa len zaregistrovať na webovej stránke. Výťažok zo štartovného venuje Nadácia Markíza deťom s rakovinou.

„Nadácia Markíza sa rozhodla, že sumu, ktorú vyzbierame zdvojnásobí a teda takú istú čiastku, ako vyzbierame, venujeme na projekty, ktoré sa týkajú na podporu zdravia malých onkologických pacientov," upresnila Marianna Trnavská.

Séria športovo-zábavných dní odštartuje už túto sobotu v Bratislave na Dostihovej dráhe v Petržalke. HÝBSA Slovensko pripravuje ďalšie HÝBSA days v Prešove, Zvolene, Poprade a Žiline.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?