APLIKÁCIE TV MARKÍZA

archiv.jpg

Vďaka mobilnej aplikácii môžete mať voľne dostupné relácie z videoarchívu Markízy vždy po ruke! Sledujte vybrané slovenské seriály, reality shows, originálne magazíny, Televízne noviny a ešte oveľa viac zadarmo.


Android TV*

Philips

archiv.jpg

S aplikáciou TV NOVINY budete stále v obraze. Okrem najnovších správ z domova, zahraničia, ekonomiky, regiónov, športu a šoubiznisu prinášame najzaujímavejšie reportáže z Televíznych novín TV Markíza.


Android TV*

Philips

archiv.jpg

Aplikácia VOYO.sk vám ponúka možnosť neobmedzene a legálne sledovať slovenské, české i zahraničné filmy, seriály a relácie TV Markíza a Doma na počítači, smartfónoch, tabletoch a smart TV.


Panasonic

Samsung

LG

archiv.jpg

Televízia Markíza dostáva ďalší rozmer! Vďaka novej interaktívnej aplikácii sa odteraz môžete v reálnom čase zapájať do vysielania najobľúbenejšej televízie - získajte prístup k exkluzívnym informáciám, zapájajte sa do ankiet a hlasovaní, komentujte a zdieľajte obsah, ktorý vás zaručene zaujme. Staňte sa priamym účastníkom vybraných relácií, nech ste kdekoľvek. Stiahnite si našu aplikáciu a buďte aj vy Markíza!


*na spustení Android TV aplikácie intenzívne pracujeme