19. 05 2017 07:45 | Jakub Trajteľ

Veľké finále Vymenených životov: Čaká Cihana a Dilaru druhá svadba?

Nenechajte si ujsť vyvrcholenie tureckého romantického príbehu už v pondelok večer! (foto a video v článku)

Vymenené životy - Cihan a Dilara
Vymenené životy - Cihan a Dilara Foto: Global Agency

Na začiatku tureckého romantického seriálu Vymenené životy bola Dilara (Ebru Özkan) zatrpknutá, chladná a povýšenecká. Postupom deja a rôznych peripetií osudu ju však život zmenil. Po smrti jej druhého manžela Haruna (Barış Falay) a po tragickom úmrtí Cihanovej (Erkan Petekkaya) Gülseren (Nurgül Yesilçay), si s Cihanom opäť k sebe našli cestu a vyzerá to tak, že ich čaká tretia a zároveň ich druhá spoločná svadba... Alebo dopadne v dramatickom príbehu z krajiny polmesiaca nakoniec všetko inak?

Vymenené životy - finále
Foto: Global Agency
 

Dostane sa v priebehu záverečných epizód seriálu Vymenené životy konečne všetko do rovnováhy? Uvedomí si Hazal (Alina Boz), že Damir (Sarp Akkaya) nie je muž, akého si vysnívala? Aké budú ďalšie kroky Cihana, keď Damirovi vyhlásil otvorenú vojnu? Aké budú konečné výsledky od Cansuinho (Leyla Tanlar) doktora v súvislosti s jej ochorením Parkinsona? Aká budúcnosť čaká na Keriman (Nursel Köse) a Özkana (Tolga Tekin)? Všetky tieto otázky a mnoho ďalších budú zodpovedané počas veľkého pondelkového finále!
Vymenené životy - finále
Foto: Global Agency
 

Vymenené životy - finále
Foto: Global Agency
 

Sledujte finále seriálu Vymenené životy - v dvoch častiach za sebou už v pondelok, 22. mája, o 20.30 - v televízii Doma!

 


Prečítajte si aj:
* Seriálová Ana: Prvé foto z nakrúcania voľného pokračovania Velvetu!
* Gülseren z Vymenených životov: Toto je muž jej života!
* Prekvapivý rozchod tureckého promipáru: Hviezda Nekonečnej lásky je opäť sama...


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?