10. 06 2018 07:30 | trinity

Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká

Život krásnej Jessicy zmení stretnutie s tajomným Maxom, ktorého život je rovnako ako ten jej osudovo prepojený s jej snúbencom!

Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká
Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká Foto: ZDF

(Rosamunde Pilcher: Wenn das Herz zerbricht, Romantický film, 89', Nem., 2010, Stereo)
Réžia: Stefan Bartmann
Hrajú: Alissa Jung, Oliver Bootz, Jens-Peter Nünemann, Franziska Stavjanik, Heinrich Schafmeister, Katrin Weisser, Ellie Dickens, Nikol Voigtländer


Úspešná fotomodelka Jessica Marshová (Alissa Jung) a jej snúbenec, nádejný obchodný právnik Oliver Ryman (Jens-Peter Nünemann), sú vskutku ukážkový pár londýnskej smotánky. Jessicino šťastie by bolo úplne dokonalé, keby sa nerozhodný Oliver konečne rozhýbal, požiadal ju ruku a založili by si spolu rodinu, po ktorej veľmi túži. Ibaže Oliver považuje manželský sľub a vernosť, v ktoré Jessica úprimne verí a na ktorých chce stavať svoj život, za zastarané a smiešne... Keď sa Jessica spolu s Bridget Shelleyovou (Franziska Stavjanik), svojou dvornou fotografkou a krstnou mamou, vyberie do Devonu hľadať inšpiráciu pre novú fotosériu, spozná tajomného a veľmi príťažlivého staviteľa organov Maxa Barnesa (Oliver Bootz), ktorého život je rovnako ako ten jej osudovo prepojený s jej snúbencom! Max sa do očarujúcej Jessicy na prvý pohľad zamiluje - a ona len s veľkými ťažkosťami dokáže odolať jeho šarmu a charizmatickej príťažlivosti... No napokon sa jej podarí samu seba presvedčiť, že si musí zachovať chladnú hlavu – veď je predsa koniec koncov šťastná s Oliverom!? Keď ju ten krátko nato navyše požiada o ruku, len ťažko by ste v Británii našli šťastnejšiu budúcu nevestu. Jessica totiž nanešťastie ani len netuší, že Olivera k rozhodnutiu požiadať ju konečne o ruku neprimäla úprimná láska k nej... Ale jeho zamestnávateľ, ktorý mu ponúkol nové lukratívne miesto v New Yorku - a na rovinu mu povedal, že s manželkou po boku, ktorá je navyše aj v zámorí populárnou modelkou a ktorej meno a tvár by mu otvorili dvere i brány každej newyorskej spoločnosti, by ich i seba lepšie reprezentoval...!

Sledujte v sobotu, 30. júna, o 17.40!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?