08. 04 2017 10:20 | www.markiza.sk

Ženích na odstrel

Vzali sa z donútenia – inak by ju vyhostili a jeho potopili na dno rieky vo vkusných betónových topánkach! No zrazu... Prišla láska. :-)

Ženích na odstrel
Ženích na odstrel Foto: GrandView Castle Entertainment

(You May Not Kiss the Bride, Romantická komédia, 95', USA, 2012, Stereo)
Réžia: Rob Hedden
Hrajú: Dave Annable, Katharine McPhee, Rob Schneider, Mena Suvari, Kathy Bates, Ken Davitian, Tia Carrere, Kevin Dunn, Vinnie Jones, Stephen Tobolowsky, Howard Bishop, Jeanne Rogers, Willie K. Kahaiali'I, Theo Coumbis, Dorian Burns


Bryan (Dave Annable) je newyorský fotograf, ktorý sa živí fotografovaním zvieracích miláčikov. Jedného dňa dôjde v jeho ateliéri k nešťastnej udalosti - k zmrzačeniu psíka, ktorý patrí manželke srbského mafiána Vadika Nikitina (Ken Davitian). Ten využije situáciu a pritlačí na Bryana - buď mu jeho pätolízači dajú na nohy nie práve najpohodlnejšie cementové topánky a odvezú ho k jazeru, alebo si okamžite vezme jeho dcéru Mashu (Katharine McPhee), pre ktorú sa mu už dlhšie nedarí získať zelenú kartu. Bryan si, pochopiteľne, zvolí druhú možnosť... Ukáže sa, že Masha je veľmi pôvabná - Bryan však má prísny zákaz sa jej dotknúť, pretože je zasľúbená drsnému Brickovi (Vinnie Jones), pravej ruke jej otca! Novomanželia spolu napriek tomu odcestujú na svadobnú cestu na Havaj, kde Bryan vezme Mashu na odľahlú pláž. Kým on sa kúpe v mori, Mashu ktosi unesie! Únoscovia žiadajú za je vrátenie nemalé výkupné - 10 miliónov dolárov. Netrvá dlho a na scéne sa objaví soptiaci Brick, ktorý sa Vadika snaží presvedčiť, že Bryan je do únosu jeho dcéry určite nejakým spôsobom zapletený. Dievčine sa medzičasom podarí ujsť a v džungli sa stretnúť s Bryanom, ktorý ju šiel hľadať na vlastnú päsť. Keď dorazia do domorodej dediny, strávia v nej spolu vášnivú noc... Ráno sa vydajú opäť na cestu - a nezmieriteľného Bricka majú opäť v pätách! Ten totiž únos sám zinscenoval, aby urobil dojem na Vadika ako osloboditeľ jeho dcéry. Nuž a Bryan mu to nevdojak prekazil, preto ho Brick nemieni nechať nažive za žiadnu cenu!

Sledujte v sobotu, 29. apríla, o 11.05!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?