16. 06 2018 10:10 | www.markiza.sk

Kameňák 4

Známy Modrý prameň síce primárne povzbudzuje sexuálny apetít, no v kombinácii s marihuanou má, ehm... Ešte zaujímavejšie účinky! :-)

Kameňák 4
Kameňák 4 Foto: Bontonfilm

(Kameňák 4, Komédia, 84', ČR, 2013, Stereo, HD)
Réžia: Ján Novák
Hrajú: Václav Vydra, Dana Morávková, Josef Laufer, Hana Čížková, Lucia Molnárová, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Václav Glazar, Lenka Vacvalová, Bohumil Klepl, Zdeněk Srstka, Václav Upír Krejčí, Martin Dejdar, Alice Bendová, Jiří Krampol, Adam Vinklář, Jiří Pomeje, Vincent Navrátil, Josef Carda, Ladislav Županič, Martin Maxa, Pavel Novotný, Jaroslav Blažek


V mestečku Kameňákov sa toho za posledných desať rokov veľa zmenilo - Pepanovi (Václav Vydra) odišla žena Vilma do Austrálie za ich dcérou a Pepan so synom Pepíkom (Jaroslav Blažek) tak žijú v mužskej domácnosti, kde nie je navarené a vyžehlené a kde vybuchujú vajíčka v mikrovlnnej rúre! Okolo Pepana usilovne krúži učiteľka Vlasta (Dana Morávková), ktorá vycítila príležitosť zaplniť miesto po Vilme. Pepan je však úplne zaneprázdnený novou budúcnosťou - stal sa totiž starostom Kameňákova. Po svojom predchodcovi okrem mnohých problémov zdedil prispôsobivého tajomníka Bohouša (Bohumil Klepl). Ich prvou spoločnou misiou na radnici je založenie mestskej polície - pretože, ako je známe, príjmy z udelených pokút idú rovno do mestskej kasy. Náčelníkom sa stane Franta Cloumal (Martin Dejdar), miestny Rambo, čím konečne stúpne v očiach jeho ženy (Alice Bendová). Kým sa držgroš Bohouš snaží stihnúť lacno zariadiť jeden pohreb, v miestnej čínskej reštaurácii dôjde k nečakanému objavu...! Kuchár Lojzo (Jiří Pomeje) totiž polieva svoje marihuanové „bylinky“ známym Modrým prameňom, ktorý síce primárne povzbudzuje sexuálny apetít, no v tejto kombinácii má zjavne úplne iné, ešte zaujímavejšie účinky – po vyfajčení cigarety, ušúľanej z takto vypestovanej trávy, Lojzko zrazu pochopí nekonečnú pravdu a všeobjímajúcu lásku! Nuž a všetečný Coufalov syn Vincek (Vincent Navrátil) samozrejme okamžite pochopí, že tento „model“ bude bestseller...!

Sledujte v piatok, 6. júla, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Televízne noviny
20. jún 2018
Počasie
20. jún 2018
Televízne noviny
19. jún 2018