02. 06 2018 10:30 | trinity

Zamenení

Kto tvrdí, že muži sa nikdy nezmenia, určite nepozná Mitcha a Davea! Tí sa totiž zrazu ocitli... V tele toho druhého! :-)

Zamenení
Zamenení Foto: Universal Pictures

(The Change-Up, Komédia, 107', USA, 2011, Stereo, HD)
Réžia: David Dobkin
Hrajú: Ryan Reynolds, Jason Bateman, Leslie Mann, Olivia Wilde, Alan Arkin, Mircea Monroe, Gregory Itzin, Ned Schmidtke, Ming Lo, Sydney Rouviere, Craig Bierko, Dax Griffin, Andrea Moore, Matt Cornwell, Taaffe O'Connell


V mladosti boli Mitch (Ryan Reynolds) a Dave (Jason Bateman) jedno telo a jedna duša, no medzičasom si každý zariadil svoj vlastný život a tak akosi sa jeden druhému... Stratili z očí. Z Davea je dnes nonstop prepracovaný právnik a otec rodiny, z Mitcha bezstarostný starý mládenec, pre ktorého sú záväzky a zodpovednosť cudzie pojmy! Podľa Mitcha má Dave všetko, čo potrebuje. aby bol šťastný – krásnu manželku Jamie (Leslie Mann), tri deti, ktoré ho zbožňujú, a skvelú prácu v jednej z najlepších právnych kancelárií krajiny. Podľa Davea je ale práve Mitchov život ako sen – žiaden stres, žiadne záväzky... Ibaže, ako to už v živote býva, aj v ich prípade sa opäť raz potvrdí, že človek by si mal veľmi dobre premyslieť, čo si praje, pretože sa mu to môže splniť! Po prehýrenej noci sa totiž zrazu prebudia... V tele toho druhého! :-) Po počiatočnom šoku a prvých, vcelku zábavných zážitkoch, sa pomerne rýchlo dostaví poznanie, že „vysnívaný život“ jedného i druhého má aj svoje tienisté stránky. Navyše ich nedobrovoľnú zámenu mierne komplikujú i Daveova sexy kolegyňa Sabrina (Olivia Wilde) a Mitchov otec (Alan Arkin) – a kým sa zo všetkých síl snažia vrátiť sa späť do svojho tela, majú sa čo obracať, aby ich „starý život“ medzičasom totálne neľahol popolom!

Sledujte v sobotu, 23. júna, o 22.35 – alebo v repríze v nedeľu, 24. júna, o 4.10!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?