03. 02 2018 09:00 | trinity

Šéfovia na zabitie 2

Založiť si vlastnú firmu a šéfovať sami sebe považovali Nick, Dale a Kurt za skvelý nápad. Viac sa ani mýliť nemohli...! :-)

Šéfovia na zabitie 2
Šéfovia na zabitie 2 Foto: Warner Bros.

(Horrible Bosses 2, Komédia, 104), USA, 2014, Stereo, HD)
Réžia: Sean Anders
Hrajú: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Chris Pine, Jennifer Aniston, Christoph Waltz, Jamie Foxx, Kevin Spacey, Jonathan Banks, Lindsay Sloane, Keegan-Michael Key, Kelly Stables, Jerry Lambert


Nie nadarmo sa vraví, že je lepší diabol, ktorého poznáš... Ako ten, ktorého nie! Kiežby sa toho nerozluční kamaráti Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) a Kurt (Jason Sudeikis) držali ako pes ježa – ušetrili by si množstvo nepredstaviteľných problémov! Hoci, aby sme boli objektívni, začalo sa to vcelku sľubne... Aby už viac neboli len bezmocnou hračkou v rukách svojich zhýralých šéfov, rozhodli sa totiž jedného dňa založiť si vlastnú firmu a šéfovať sami sebe. Nanešťastie sa však z Berta Hansona (Christoph Waltz), zazobaného investora ich prevratného vynálezu „Sprchokamoš“, veľmi rýchlo vykľuje odporný slizký had, ktorý ich so širokým žraločím úsmevom o všetko oberie! A keďže zúfalé situácie si žiadajú zúfalé riešenia, rozhodnú sa pre efektný protiúder! Tentoraz však sviniara, ktorý ich sny o krajších zajtrajškoch tak chrapúnsky zadupal do zeme, neplánujú zavraždiť, chcú ho dostať na kolená iným, rafinovanejším spôsobom... Lenže ich plán uniesť jeho dospelého syna Rexa (Chris Pine) a požadovať zaňho tučné výkupné sa ukáže byť ešte väčším šialenstvom, aké si dokázali predstaviť vo svojich najodvážnejších snoch!

Sledujte v pondelok, 19. februára, o 22.35 – alebo v repríze a v utorok, 20. februára, o 3.00!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?