03. 02 2018 09:20 | www.markiza.sk

Dvojníci

Honza a Richard sú si podobní ako vajce vajcu, no inak sú rozdielni ako deň a noc! A keď sa stretnú... Rozpúta sa peklo!

Dvojníci
Dvojníci Foto: Bioscop

(Dvojníci, Komédia, 99', ČR, 2016, Stereo, HD)
Réžia: Jiří Chlumský
Hrajú: Ondřej Sokol, Jakub Kohák, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný, Štěpánka Fingerhutová, Jan Pavel Filipenský, Miroslav Etzler, Simona Krainová, Petr Čtvrtníček, Milan Šteindler, Zuzana Slavíková, Miroslav Táborský


Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je svojím spôsobom sympatický podvodník, ktorého si v podsvetí ctia ako odborníka na zámky, počítače, elektroniku a autá. A je to tiež nenapraviteľný sukničkár, no ženy ho i tak milujú... Práve mu, žiaľ, poriadne tečie do topánok, pretože mu kvôli obrovským dlhom dýcha na krk drsný mafián Vytloukal (Petr Nárožný). To v preklade znamená asi toľko, že ak Honza neukradne z galérie vzácny obraz Dievča v modrom... Je s ním amen! Ešteže mu osud či náhoda pošlú do cesty jeho dokonalého dvojníka, stredoškolského profesora Richarda Prospala (Ondřej Sokol) - slušného chlapa a nepredstaviteľného pedanta, ktorého dosiaľ relatívne pokojný, vyrovnaný, a možno i trochu nudný život sa razom obráti hore nohami! Kým si totiž Honza v Richardovej koži nadšene užíva doma i v škole, Richard má v pätách mafiánov, ktorí neveria, že nie je Honza! Jeho už i tak značne nezávideniahodná situácia sa ale zmení na hotové peklo vo chvíli, keď sa mafiánom dostane do rúk i jeho dcéra Natálie (Štěpánka Fingerhutová). Takže mu nezostáva nič iné, len zabudnúť na slušné vychovanie a čo najskôr nájsť spôsob, ako prekabátiť Vytloukala a jeho gorily a dostať nielen obraz, ale i dcéru do bezpečia....!

Sledujte v piatok, 23. februára, o 20.30 – alebo v repríze v sobotu, 24. februára, o 11.00!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?