05. 05 2018 09:50 | www.markiza.sk

Bezva ženská na krku

Chlapov nechce ani vidieť! Jednému sa však nevyhne – a život pod jednou strechou budú musieť začať... Pekne „od podlahy“!

Bezva ženská na krku
Bezva ženská na krku Foto: CinemArt

(Bezva ženská na krku, Romantická komédia, 95', ČR, 2016, Stereo, HD)
Réžia: Tomáš Hoffman
Hrajú: Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Václav Postránecký, Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Nela Boudová


Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úväzok milujúcou manželkou charizmatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer) - no len do chvíle, keď ju krátko pred štyridsiatkou šokuje novinkou, že čaká dieťa s inou a chce sa rozviesť! A keď už je nútená nedobrovoľne začať nový život, rozhodne sa to urobiť dôsledne, takpovediac na všetkých frontoch – presťahuje sa z veľkomesta na dedinu, kde sa v mnohých ohľadoch akoby zastavil čas, a stane sa učiteľkou v tamojšej škole. Svojrázny a tak trochu hyperaktívny starosta (Miroslav Táborský) ju ubytuje do jedného domu spolu s grobianom Božíčkom (Ondřej Vetchý), ktorý vďaka svojím nie práve najlepším skúsenostiam „so ženskými definitívne skončil“. Jeho zádrapčivosť a hulvátstvo môže tromfnúť zrejme už len jeho povolanie... No keďže rovnako ako on žien, má Eliška momentálne plné zuby chlapov, nenechá si od neho skákať po hlave ani omylom - a nezostane mu nič dlžná!

Sledujte v sobotu, 26. mája, o 20.30 – alebo v repríze v nedeľu, 27. mája, o 2.35 a 14.10!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?