Morganovci

08. 12 2018 13:50 | trinity
Morganovci
Morganovci Foto: Columbia Pictures

Nedobrovoľný život v zapadákove ďaleko od civilizácie sa zmení na novú šancu pre Meryl, Paula a ich zdecimované manželstvo! :-)

(Did You Hear About the Morgans?, Romantická komédia, 100', USA, 2009, Stereo, HD)
Réžia: Marc Lawrence
Hrajú: Sarah Jessica Parker, Hugh Grant, Natalia Klimas, Vincenzo Amato, Lesse Liebman, Elisabeth Moss, Kim Shaw, Mary Steenburgen, Sam Elliott, Kevin Brown, Seth Gilliam, David Call, Michael Kelly, Wilford Brimley


Manželia Morganovci – úspešná realitná maklérka Meryl (Sarah Jessica Parker) a vychýrený právnik Paul (Hugh Grant) - sú jedným z najkrajších newyorských prominentných párov. Alebo skôr boli, pretože ich donedávna ukážkový život má dnes poriadne trhliny – ich manželstvo je totiž v hlbokej kríze! Vlastne to vyzerá tak, že vďaka jeho nevere sa už onedlho stane históriou... Lenže ich žalostne zdecimovaný milostný život sa razom stane ich najmenším problémom, keď sa stanú náhodnými svedkami vraždy, a tým pádom i ďalšími potenciálnymi obeťami nemilosrdného nájomného vraha! Keďže FBI by ho rada videla za mrežami a potrebuje ich svedectvo viac ako soľ, umiestnia Meryl a Paula do programu na ochranu svedkov – a tak sa doslova zo dňa na deň stanú z dvojice typických Newyorčanov obyvatelia akéhosi malého zapadákova v Skalnatých horách vo Wyomingu! Zdá sa, že to bude posledný klinec do pomyselnej rakvy ich vzťahu... Alebo sa im možno práve na tomto bohom zabudnutom mieste bez mobilného signálu a vlastne i bez čo i len chabého náznaku technologického pokroku 21. storočia podarí trochu ubrať v nezmyselnej honbe za kariérou a znovu objaviť vzájomnú náklonnosť a vášeň, ktorú tak trestuhodne nechali temer úplne vyhasnúť...! :-)

Sledujte v nedeľu, 30. decembra, o 14.25!

Komentáre ( 0)