Búrlivé víno: 43. a 44. epizóda

30. 01 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno - v utorok, 19. februára, o 17.55! - VTHUMB
Búrlivé víno - v utorok, 19. februára, o 17.55! - VTHUMB

Martin zažíva prvý šok z nemocnice v Kongu. André odchádza do Francúzska bez Niny.

43. epizóda
Miro sa snaží docieliť, aby Karin večierok čo najskôr opustila, chce tak predísť škandálu. No Karin padne do oka sponzorovi Baxovi. Karin je na koni, neváha Mira vydierať.

Slávo a Dorota nemajú chuť pripíjať si s Ingrid a Ivanom, z oslavy sa spoločne vytratia. Litre kvalitného vína, ktoré spolu vypijú spôsobia, že ich malý súkromný večierok bude mať zaujímavú dohru... Ivan Ingrid opätovne žiada o ruku. Povie mu Inge tentokrát svoje áno?

Babka Anna sa už nemôže pozerať na to, ako jej vnučka žije. Ponúkne Dorote dočasné bývanie. Dorota chce, aby jej babka povedala pravdu o jej skutočnom otcovi...


44. epizóda
Slávo zistí, že Ingrid zrušila zmluvu oberačom, ktorým on vyplatil zálohu. O tomto úskoku ihneď informuje otca. Lenže Inge vie, ako Ivana presvedčiť o tom, že jej rozhodnutie bolo v prospech firmy. Slávo je sklamaný, že otec skôr dôveruje milenke ako vlastnému synovi. Dočká sa Slávo podpory aspoň u Evy?

Martin zažíva prvý šok z nemocnice v Kongu. Veľmi rýchlo pochopí, že jeho práca v Afrike vôbec nebude taká, ako si predstavoval. Po prvý raz sa ako lekár cíti bezmocný.

Nina sa snaží dať šancu vzťahu s Andrém, no ten pochopí, že láska sa vynútiť nedá. Odchádza do Francúzska bez Niny. Nina si uvedomí, že medzi ňou a Martinom zostalo veľa nevypovedného, snaží sa ho preto kontaktovať. No u Roznerovcov na ňu čaká nepríjemné prekvapenie...

Sledujte v stredu, 31. januára, o 14.55, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Epizódy' */