06. 02 2018 16:55 | www.tvdoma.sk

Búrlivé víno: 53. a 54. epizóda

Ivan oznámi Nine, že podnik prepíše na Ingrid. Jakub sa dozvedá, že jeho rodičia sa rozvádzajú.

Búrlivé víno - v pondelok, 25. februára, o 17.55! - VTHUMB
Búrlivé víno - v pondelok, 25. februára, o 17.55! - VTHUMB

53. epizóda
Viera chce mať Martina doma, Stanislav preto použije všetky možné prostriedky na to, aby mu zaistil prevoz z Afriky.

Jakub sa dozvedá, že jeho rodičia sa rozvádzajú. Dáša s Petrom mu dávajú možnosť, aby si sám vybral, s kým chce byť. Lenže Jakub má rád oboch a nechce ani jednému z nich ublížiť. Ako sa napokon rozhodne?

Ivan oznámi Nine, že podnik prepíše na Ingrid. Nina pochopí, že Inge otca kompletne zmanipulovala, zvolá preto na pomoc svojich súrodencov. Plán je jasný – musia Ingrid zastaviť!


54. epizóda
Ivan sa príde pochváliť Mirovi, že podnik prepíše na svoju budúcu manželku Ingrid. Miro vie, že Inge ako vlastníčka vinárstva nebude potrebovať jeho ani Tótha. Tóth ju obviní zo zrady, Ingrid bude musieť niesť následky.

Igor už nechce vo vzťahu s Dorotou nič pokaziť, takže sa podujal preštudovať si príručku o ženách a randení. V tomto duchu pre nich pripravil netradičné rande. Zaberú na Dorotu osvedčené triky? Alebo si Igor koleduje o ďalší trapas...

Martin sa vrátil domov doprevádzaný Alicou. Viera jej vyčíta, že ona je zodpovedná za Martinov zdravotný stav. Nina sa od Petra dozvie, že Martin je späť. No ju Martin nekontaktoval...

Sledujte v stredu, 7. februára, o 14.50, v televízii Doma!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?