Búrlivé víno: 55. a 56. epizóda

07. 02 2018 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Maroš Kramár, Barbora Švidraňová
Búrlivé víno, Maroš Kramár, Barbora Švidraňová

Nina je presvedčená, že Martin ju už nemiluje. Miro je nervózny nielen z výsledkov volieb.

55. epizóda
Martin si robí výčitky kvôli Kofimu. Jediný človek, s ktorým o svojom trápení dokáže hovoriť, je Alica. Nina je presvedčená, že Martin ju už nemiluje, napriek tomu chce stáť pri ňom. Ako dopadne ich prvé stretnutie?

Po Tóthovej návšteve neberie Inge Ivanovi telefón. Miro je nervózny nielen z výsledkov volieb, ale aj z toho, že nevie, čo sa Tóth dozvedel u Ingrid. Nervozitu s ním zdieľa aj Ivan, ktorý si o Inge začína robiť starosti. Čo sa s ňou stalo?

Slávo povie otcovi pravdu o spojenectve medzi Tóthom, Mirom a Ingrid. Ivan tomu odmieta veriť, no jeho dôvera zostane otrasená.


56. epizóda
Inge prekvapí Sláva tým, že odmietne Ivanovu ponuku. Nedovolí mu prepísať rodinný podnik na seba. Ivan žiada Mira, aby mu vysvetlil, čím je zaviazaný človeku ako je Tóth a Baxa, no prekazí to vyhlásenie výsledkov volieb. Dosiahne Miro vytúžené primátorské kreslo?

Peter prekvapí Evu výletom vo dvojici, no Eva nie je ochotná ísť bez Laury. Laura však vytuší, že jej mama a Peter majú vzťah. Zverí sa s tým Jakubkovi. Za pomoci Zoliho a Anny na rodičov nachystajú malú kulehu...

Viera sa dozvie, že Martin sa chce vrátiť do Afriky a šalie. Stanislav je presvedčený, že Nina je jediný človek, ktorý mu to môže vyhovoriť.

Sledujte vo štvrtok, 8. februára, o 14.50, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Epizódy' */