Búrlivé víno: 57. a 58. epizóda

08. 02 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Nela Pocisková, Juraj Loj
Búrlivé víno, Nela Pocisková, Juraj Loj

Stano prosí Ninu aby zabránila Martinovi vrátiť sa do Konga. Ivan začína tušiť, čo je Tóth zač.

57. epizóda
Stanislav povie Nine, že Martin sa chce vrátiť do vojnou zmietaného Konga. Prosí ju, aby mu v tom zabránila. Nina sa nechá Stanislavom prehovoriť a Martina navštívi. Stretnutie však dopadne úplne inak, ako si všetci predstavovali.

Ingrid sa snaží Ivana všemožne rozptýliť, aby nepátral po Tóthovych obchodoch, lenže Ivan už začína tušiť čo je Tóth zač. Tóth prikáže Ingrid, aby Ivana spracovala, lenže Inge odmieta poslúchať Tóthove príkazy. Ingrid má totiž nečakaný tromf, po ktorom udalosti naberú celkom iný smer. Čo sa jej podarilo tentokrát?


58. epizóda
Viera nerada vidí Ninu po Martinovom boku, v minulosti to nič dobré neprinieslo. Nina navyše všetkých šokuje tým, že odchádza s Martinom do Afriky. Čo na toto jej rozhodnutie povie Ivan?

Deti zaridili, aby sa okolnosti vyvinuli tak, že na výlet na Moravu pôjdu rodičia sami. Bude Eva s týmto riešením súhlasiť?

U Petránskych prebieha malá povolebná oslava, zúčastní sa jej aj Dorota. Padne do oka Baxovi, ktorý si nenechá ujsť jedinú príležitosť motať mladým ženám hlavu. Jeho kurizovanie však presiahne všetky hranice, a tak je Viola nútená zakročiť. A urobí to spôsobom, ktorý by od nej nikto nečakal...

Sledujte v piatok, 9. februára, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)