Búrlivé víno: 29. a 30. epizóda

19. 01 2018 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, autonehoda
Búrlivé víno, autonehoda

Nina odišla a nikto nevie kam. Slávo ju nájde a oznámi jej, že ju hľadá polícia. Petrov stav sa po operácii zhoršil, nemusí prežiť.

29. epizóda
Martin bezprostredne po tragédii nechce Ninu ani vidieť, ostro ju posiela preč. Nina je v koncoch a nikto netuší, kam odišla. Doma ju zatiaľ hľadá polícia. Martin sa prizná babke, že po tom, čo sa stalo, k Nine necíti nič - v srdci má prázdno. Dokáže ich láska ustáť takúto ťažkú skúšku?

Slávo nájde Ninu a informuje ju, že doma ju hľadali policajti. Nina sa ide udať. Okolnosti pre ňu nie sú vôbec priaznivé: žiadni svedkovia, Nina si detaily nehody nepamätá a pred nehodou mala s obeťou konflikt... Ak to Peter neprežije, môže Nina skončiť vo väzení.

Petrov stav po operácii sa náhle zhoršil, Martin beží do nemocnice, no v jeho izbe nachádza už len prázdne lôžko...


30. epizóda
Eva sa pred Dorotou zloží a prizná jej, čo pre ňu Peter znamenal. Dorota dúfa, že ešte bude mať šancu povedať mu to.

Ivan vyhľadá Stana, aby mu povedal, že ho to všetko mrzí, no karta sa obrátila - teraz už Stano nechce mať nič spoločné s Dolinskými a mieni aj predať svoj podiel vo firme. Počuje to Inge, ktorá vycíti šancu...

Nina plače v Evinom náručí, že stratila Martina. Martin s ňou od nehody odmieta komunikovať. Dáša chce Ninu zažalovať a viesť proti nej právny spor. Na polícii sa dozvedá nové nečakané skutočnosti.

Ninu odvedú na policajnú stanicu, kde ju čaká zmenená výpoveď. Fakty v dokumente však nesedia s tým, čo vypovedala...

Sledujte v pondelok, 22. januára, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Epizódy' */