01. 04 2017 08:00 | Marína Dobošová

Polnišová chce byť Miss Slovensko! Zabráni jej v tom Viktor Vincze?

Markizácky redaktor jednou z hviezd filmu Cuky Luky.

Viktor Vincze zamieša karty vo filme Cuky Luky
Viktor Vincze zamieša karty vo filme Cuky Luky Foto: Mayo Hric
CUKY LUKY FILM
Barbora Švidraňová, Kuko a Emma Drobná
Cuky Luky film

Cuky Luky film sa blíži do našich kín, premiéru bude mať už 20. apríla.  Čaká vás bláznivá komédia v hlavných úlohách s Petrou Polnišovou sa Zuzanou Šebovou. Vedľajšie úlohy si zahrala celá plejáda skvelých hercov, ako napríklad Barbora Švidraňová, Diana Mórová, Lukáš Latinák, Števo Martinovič.

Blysne sa tam aj markizák Viktor Vincze ako moderátor súťaže krásy. Petra Polnišová sa totiž bude snažiť získať korunku Miss Slovensko. „Petra je šialená! Hocikedy sa úplne normálne rozprávame o bežných veciach a keď zasvieti kamera – bum! Zrazu je z nej Cuky. To je pre mňa neuveriteľné, obzvlášť ak v tom čase zdieľame spoločné pódium.  Pre mňa je neskutočným zážitkom byť súčasťou toho celého, stáž vedľa nej a vidieť aká transformácia sa deje v priebehu kratučkého okamihu,“ hovorí ohúrený Viktor.

Cuky Luky film
Foto: Mayo Hric
 

„Neviem, do akej miery som herec či nebodaj dobrý herec. Uvidíme na plátne, ešte som film nevidel. Ak to bude dobré, ničomu sa nevyhýbam. Hranie ma veľmi baví, kto vie, možno zo mňa bude normálne filmový herec! Musím však priznať, že je to časovo, energicky a fyzicky extrémne náročný projekt. Filmovačka je drsný biznis,“ zhodnotil.

Pozrite si video s Viktorom Vinczem. Prezradí podrobnosti z nakrúcania novej slovenskej komédi.

 

Cuky Luky film štartuje v kinách 20. apríla.


Máziková ako animovaný sexsymbol a Brajerčík ako otec soulu. Pozrite si zoznam premien! Tieto premeny vás čakajú v piatom kole obľúbenej šou.

Hororový zážitok Kvety Horváthovej: Takmer prišla o ruky! Takýmto aktivitám sa už radšej vyhýba.

Peter Brajerčík v krutých bolestiach. Pomohol mu tento muž! Obľúbený herec sa zbavil problémov s platničkami.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?