12. 04 2017 10:00 | Marína Dobošová

Cuky a Luky - narúžujte sa ako ony! Návod vo videu

Afektované paničky rúžom nešetria.

Petra Polnišová a Zuzana Šebová ako Cuky a Luky
Petra Polnišová a Zuzana Šebová ako Cuky a Luky Foto: TV Markíza
Viktor Vincze zamieša karty vo filme Cuky Luky Cuky Luky film Cuky Luky film Cuky Luky film, Diana Mórová, Viktor Vincze Cuky Luky film, Diana Mórová, Petra Polnišová Cuky Luky film, Karel Janák Cuky Luky film, Karel Janák

Afektované bratislavské paničky Cuky a Luky zoberú slovenské kiná útokom. V snímke Cuky Luky film sa dozviete, ako sa zrodilo ich priateľstvo na život a na smrť. Uvidíte Petru Polnišovú v úlohe nádejnej ašpirantky na titul Miss Slovensko a Zuzku Šebovú ako úspešnú celebritu, ktorá chce modelku -začiatočníčku  priviesť k víťazstvu.

My sme obe dámy vyspovedali a na záver sme ich prekvapili nevšednou požiadavkou. Nechali sme sa narúžovať presne tak, ako to zvyknú robiť Cuky a Luky. A veruže nám bola dopriata poriadna vrstva rúžu.

Pozrite si video!

 

Diana Mórová - Jej dlhé nohy v minišatách vás dostanú V snímke Cuky Luky film si zahrá zákernú moderátorku.

Režisér Cuky Luky filmu Karel Janák: „Polnišová by bola úžasná Miss Slovensko!" Renomovaný režisér je veľkým fanúšikom kultových televíznych postavičiek.

Polnišová chce byť Miss Slovensko! Zabráni jej v tom Viktor Vincze? Markizácky redaktor jednou z hviezd filmu Cuky Luky.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?