15. 06 2017 10:38 | -mad-

Nečakaný svadobný dar pre Adelu. Vyznanie priamo od hudobnej legendy

V skladbe Adieu Adele sa Richard Müller vyznáva z obdivu k svojej múze.

Adela a Richard
Adela a Richard Foto: Vimeo

Richard Müller sa netají tým, že jeho múzou je charizmatická moderátorka Adela Banášová. Čerstvo vydatá pani Vinczeová dostala tesne po svojej svadbe od Richarda krásny darček. Skladbu Adieu Adele aj s videoklipom, v ktorom si zahrala.

Čiernobiely umelecký klip dokonale vystihuje emóciu, ku ktorej sa Richard hlási už dlho. Legendárny spevák a obľúbená moderátorka k sebe totiž cítia silné sympatie. „Adela je už roky mojou múzou. Je to celé také magické. Prvý raz v živote som ju stretol na Hlavnom námestí v Bratislave, pršalo, stála na schodíku prenosového vozu a niečo rozprávala do mikrofónu. Pozrel som na ňu a povedal som si, Bože, to je ale úžasná ženská! Vždy keď sa na ňu pozriem, niečo vo mne zahrká,“ vyznal sa s úsmevom Richard Müller.

Adela Banášová a Richard Müller
Foto: Lukáš Kimlička
 

Adelu informácia o tom, že je múzou legendárneho speváka, veľmi potešila. Aj preto si spolu s ním rada zahrala v novom klipe. „Je to viac než lichotivý pocit, až taký zaväzujúci, Dúfam, že ho ako múza dostatočne kopem. Až sa cítim zaviazaná, že by som mala vyvíjať aktívnu činnosť. Pesnička Adieu Adele je veľmi krásna. Ja som naozaj fanúšičkou Richardovej hudby a toto je jedna z mojich obľúbených piesní,“ dodáva Adela Banášová.

Richard a Adela vzájomné sympatie pretavili do spoločného turné Ona a on tour, v rámci ktorého navštívia 10 slovenských miest.

Autorom scenára klipu a jeho režisérom je Miro Mráz.  Pozrite si Adieu Adele!

Vimeo video


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?