Kobielsky sa pustil do kolegu: Fyzická potýčka neostane bez následkov

25. 07 2017 09:30 | Natália Bačíková
Vlado Kobielsky
Vlado Kobielsky Foto: TV Markíza

Vyostrená situácia naberie rýchly spád...

V Búrlivom víne to dnes bude poriadne vrieť! Hoci sa Karol Kramer v podaní Vlada Kobielskeho, stal lepším človekom, stále sa vie dostať do problémov. V dnešnej epizóde ho dobehne jeho snaha pomôcť bývalej láske Eve, ktorá však neostane v tichosti. Dozvie sa o tom aj Zoro Laurinc, ktorý ho ako novinár Mráz obviní priamo pred manželkou Dianou, teda Petrou Vajdovou, a prchkého Kramera sa mu podarí nečakane vyprovokovať.

Vlado sa tak musel do svojho hereckého kolegu pustiť aj fyzicky! Podľa scenára ho mal len odsotiť, no situácia nabrala rýchly spád, keď Zoro nečakane stratil rovnováhu, zrútil sa rovno do jarku a len o vlások unikol úrazu. Pristál len milimetre od betónovej hrany mosta. Napriek prekvapivému zvratu však nestratil duchaprítomnosť a hral ďalej. Kobielsky však bol v poriadnom šoku!

"Mrzí ma, že pri hraní spomínanej scény a predpísanému konfliktu našich postáv došlo k nešťastnej náhode, kde Zoro padal niekoľko metrov do jamy, ale ako profesionál zachoval chladnú hlavu a scénu sme dohrali. Touto cestou sa mu ešte raz ospravedlňujem," vyjadril sa na margo nečakaného zvratu seriálový Kramer. A takto to vyzeralo:

 
Ak ste zvedaví, aké následky bude mať tento incident, nenechajte si ujsť dnešné Búrlivé víno o 21.40 na Markíze v dvoch dieloch za sebou.

 

NAJNOVŠIE VIDEÁ