Bača dostal na frak: Bitka, v ktorej tiekla krv!

26. 07 2017 05:50 | Natália Bačíková
Juraj Bača a Pavol Sedlačko
Juraj Bača a Pavol Sedlačko Foto: TV Markíza

Exkluzívne video vnútri!

Herci Juraj Bača a Pavol Sedlačko majú k sebe blízko - kamarátmi sú nielen v seriáli Búrlivé víno, ale aj v súkromí. Teda až doteraz. Týchto dvoch sympaťákov totiž rozkmotrila láska. Žena vie zamiešať karty a inak to nie je ani v ich prípade.

Seriálový Viktor Fiala (Juraj Bača) sa nemiestne navážal do Matúša (Pavol Sedlačko), ktorému dala Tamara Klasová (Viki Valúchová), napokon prednosť. Napriek tomu, že Viktor má pletky s Nikolou (Zuzanou Porubjakovou), na svojho nateraz už bývalého kamaráta žiarli a Tamarina priazeň by ho rozhodne neurazila.

Ona v tom ale má jasno - prednosť dala Matúšovi, ktorý je do nej zaľúbený a na rozdiel od mladého Fialu sa k nej správa ako k princeznej. Keď však hrdličky išli na romantickú večeru, stretli Viktora, ktorý povedal, čo nemal. Matúš zareagoval ručne - stručne, mladý Fiala dostal na frak a tiekla aj krv!

Reč je, samozrejme, o seriálovej scéne. Ako to ale vyzerá, ak sa dobrí kamaráti majú pobiť pred kamerami? Pozrite si exkluzívne zábery zo zákulisia, ktoré inde neuvidíte!

 

NAJNOVŠIE VIDEÁ