03. 08 2017 13:00 | Natália Bačíková

Laura Hritzová: Nový frajer a divoká párty!

Toto je herečkina nová láska.

Laura Hritzová v náruči tohto sympaťáka priam kvitne
Laura Hritzová v náruči tohto sympaťáka priam kvitne Foto: TV Markíza
Laura Hritzová a Matej
Laura Hritzová a Matej Babej sú v Búrlivom víne novým párom
Laura Hritzová a Matej Babej sú v Búrlivom víne novým párom

Laura Hritzová je čerstvo zaľúbená! S jej vyvoleným už padla aj prvá pusa, romantiku však narušili kamaráti a tak sa večer vo dvojici zmenil na bujarú párty...

V dnešnej epizóde Búrlivého vína padne prvá pusa medzi Laurou a jej novou seriálovou láskou. Vyzerá to, že krásna blondínka bude tvoriť pár s brigádnikom Patrikom v podaní herca Mateja Babeja. A aké bolo nakrúcanie zaľúbených scén?

"My sme sa s Matejom už poznali predtým a myslím, že sme si sadli, takže to nebolo ťažké. Naozaj ho mám rada, čo pri scénach, kde hráme pár, dosť pomohlo. A čo sa týka bozkávacích scén, sú pred kamerou a so štábom všade naokolo, takže to nie je nič intímne. Berieme to ako súčasť práce," vyjadrila sa Laura. "Som rada, že som za frajera ´schytala´ práve Mateja," dodala so smiechom na adresu kolegu.

Laura si už v seriáli preskákala všeličo, teraz jej však bude dopriate. Dvojica sa do seba zahľadela už pred časom, no až dnes padne prvá pusa. Potom sa ale situácia tak trochu vymkne spod kontroly. Romantiku totiž narušia kamaráti a bude to mať následky. Pozrite si exkluzívnu ukážku:

 

Ste zvedaví, ako sa divoký večer vyvinie? Sledujte aj dnes Búrlivé víno o 21.40 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?