17. 08 2017 15:01 | Janka Tomaškovičová

Toto sú najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu!

Ich láska prekoná všetko.

Monika Hilmerová a Jaro Bekr
Monika Hilmerová a Jaro Bekr Foto: Markíza

Viaceré prominentné páry slovenského šoubiznisu poznajú recept na zdravý vzťah či manželstvo. Ich láska prekoná všetko. A aj po rokoch spoločného života sú šťastní a rovnako zaľúbení.

Moderátorka Telerána Lenka Šóošová našla svoje šťastie po boku režiséra Richarda Raimana. Po desiatich rokoch vzťahu sa zasnúbili, ale so svadbou sa zatiaľ neponáhľajú. Dvojica sa totiž naplno venuje svojim dvom synom, päťročnému Riškovi a malému Ronaldovi, ktorý čoskoro oslávi jeden rok.

Obľúbená herečka Monika Hilmerová tvorí jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu s úspešným tanečníkom a choreografom Jarom Bekrom. Zaľúbenci manželstvom spečatili svoju lásku v roku 2009. Spolu vychovávajú dve deti, dcérku Zaru a synčeka Lea.

Monika Hilmerová a Jaro Bekr
Foto: Markíza
 

Neuveriteľných osemnásť rokov je šťastne vydatá aj moderátorka Kvetka Horváthová. S manželom Júliusom sú stále rovnako šťastní. Po ôsmich rokoch manželstva sa im narodila dcéra Paulína, z ktorej je v súčasnosti už mladá slečna.

Už viac ako dvanásť rokov srdce speváka Thomasa Puskailera patrí iba jednej žene, jeho manželke Abbie. Dvojica si povedala svoje áno v roku 2011. Momentálne je ich najväčším šťastím prvé bábätko, ktoré sa má narodiť koncom tohto roka.

Dlhé roky je šťastne zadaná aj moderátorka Lenka Vavrinčíková. S priateľom Albertom tvorí pár už jedenásť rokov. Dvojica si minulý rok zaobstarala aj vlastné hniezdočko lásky. Z ruchu veľkomesta sa presťahovali do domu na Záhorí.

Lenkin Albert je vľavo.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?