Tradičný Deň otvorených dverí prilákal do Markízy takmer 28-tisíc návštevníkov!

26. 08 2017 18:45 | Tlačová správa
DOD 2017
DOD 2017 Foto: TV Markíza
DOD 2017
DOD 2017
DOD 2017

Najväčším prekvapením pre návštevníkov bol rozhodne svetoznámy motivačný tréner Chris Powell.

Najväčšie herecké a moderátorské hviezdy, špeciálni hostia, atraktívny program na pódiu, množstvo zaujímavých atrakcií a všadeprítomná fantastická atmosféra – také boli v poradí už 21. narodeniny televízie Markíza počas veľkého letného eventu, Dňa otvorených dverí (DOD). V sobotu, 26. augusta 2017, prilákal do areálu dlhodobo najúspešnejšej slovenskej televízie v Záhorskej Bystrici takmer 28-tisíc návštevníkov z celého Slovenska.

DOD ráno prestrihnutím symbolickej pásky slávnostne otvoril generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele, jedinečnú atmosféru dotvárala okrem potlesku návštevníkov aj bubnová šou Campana Batucada a tanečná skupina známeho choreografa Miňa Kereša.

Najväčším prekvapením pre návštevníkov bol rozhodne svetoznámy motivačný tréner Chris Powell, hviezda celosvetovo úspešnej reality šou Extrémne premeny – Druhá šanca na život, ktorá už o pár dní v slovenskej verzii štartuje aj na obrazovkách televízie Markíza. Charizmatický Američan navštívil Slovensko pred niekoľkými mesiacmi a naša krajina ho očarila natoľko, že sa rozhodol vrátiť a ukázať ju aj milovanej manželke Heidi. A práve dnes mali návštevníci DOD jedinečnú možnosť stretnúť sa s nimi osobne. Ďalším výnimočným hosťom bola krasokorčuliarska legenda, dvojnásobný olympijský víťaz, trojnásobný majster sveta a šesťnásobný majster Európy, Pán ľadu, Jevgenij Pľuščenko.

Návštevníci sa tiež mohli osobne zoznámiť s najočakávanejšími televíznymi projektmi jesene a ich protagonistami. V Let's Dance stane si zatancovali s profesionálnymi tanečníkmi, kde prebiehali tanečné workshopy a rôzne zaujímavé súťaže. V stane Pevnosti Boyard čakali na návštevníkov rôzne disciplíny, v ktorých si mohli vyskúšať svoje vedomosti, postreh a rýchlosť, ale aj odvahu. Stretnúť a odfotiť sa mohli premiérovo aj s hlavnými protagonistami nového kriminálneho seriálu Rex - Jurajom Bačom a jeho štvornohým hereckým kolegom.

Obrovský záujem už tradične vyvolala autogramiáda hercov z obľúbených pôvodných seriálov Búrlivé víno a Horná Dolná. Svoje podpisy rozdali tisíckam záujemcov napríklad Vladimír Kobielsky, Kristína Turjanová, Marek Majeský, Nela Pocisková, Filip Tůma, Zuzana Vačková, Juraj Loj, Ivan Letko, Matej Landl, Laura Hritzová, Braňo Deák a mnohí ďalší.

Svoje podpisy rozdávali tiež moderátori a redaktori známi z markizáckych relácií, účastníci obľúbenej reality šou Farma, súťažiaci z fenomenálnej šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj onedlho štartujúcich nových sérií tanečnej šou Let’s Dance a legendárnej dobrodružnej súťaže Pevnosť Boyard. O bohatý program na pódiu a skvelú zábavu sa postarali hudobné vystúpenia Heleny Vondráčkovej, Dary Rolins, Nely Pociskovej, Emmy Drobnej, Roba Opatovského, Márie Čírovej, Tomáša Bezdedu, zahrala aj kapela HEX, Cigánski diabli a mnohí ďalší.

Na DOD bolo slávnostne pokrstené úplne nové televízne štúdio, ktoré mali návštevníci možnosť vidieť prvý raz na vlastné oči, zakúpiť si darčekové predmety v Markíza shope, preletieť sa vo vrtuľníku, či dobre sa najesť v úplne novej street food zóne. Deti sa stretli s postavičkami z obľúbenej rozprávky Madagaskar a dosýta vybláznili na HÝBSA atrakciách, ako sú rôzne preliezačky a nafukovačky.

„Je úžasné, koľko ľudí tento rok navštívilo náš Deň otvorených dverí. Je pre nás veľkou cťou, že majú radi našu televíziu a budeme naďalej robiť všetko pre to, aby sme im ponúkali najlepšiu rodinnú televíziu na Slovensku. Ďakujeme našim fanúšikom za návštevu domova televízií Markíza, Doma a Dajto. Už teraz sa nevieme dočkať, že sa uvidíme opäť o rok,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Neprehliadnite' */