12. 09 2017 10:45 | zv

Mária Kachútová Čírová prezradila detaily zo svadby: Také dojatie nečakala

Spolu s manželom počas rozhovoru o svadbe doslova žiarili.

Mária Kachútová Čírová
Mária Kachútová Čírová Foto: Instagram/mariacirova

Mária Kachútová Čírová spolu s manželom Marošom boli v utorok rannými hosťami Telerána. Speváčka si v živom vysielaní zaspomínala na jeden z ich najkrajších dní v živote. Áno povedala partnerovi po deviatich rokoch vzťahu. Mnohí sa pýtali, prečo tak dlho čakali.

„Čakali sme na tú správnu dobu. Chceli sme, aby deti neboli úplne maličké. Aby sme sa nebrali s polročným bábätkom a celú noc sme neriešili prebaľovanie a starostlivosť oň. Medzičasom sa narodilo druhé dieťa, takže sa to stále odďaľovalo. Teraz prišiel správny čas. Užili si to s nami aj deti. Hugo to s nami potiahol asi do štvrtej do rána,“ povedali manželia v Teleráne.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Mária si po svadbe zmenila priezvisko. Aj keď jej umelecké meno Mária Čírová zostalo a bude stále pod ním vystupovať, v občianskom preukaze má už zapísané meno Mária Kachutová Čírová.

Manželia dodali, že svadba bola pre nich oslavou celej rodiny a tomu prispôsobili aj program, aby si ho mohli naplno užiť aj deti. Tie mali významné úlohy, napríklad Zoe držala celý čas závoj. Pozvaná bola iba rodina. Prišlo 70 hostí a z toho 30 boli deti.

Kachútovci počas rozhovoru o svadbe žiarili a ukázali aj obrúčky z ružového zlata. Viac sa dozviete a uvidíte v nasledujúcom videu.

 
Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?