Zmena na pozícii programového riaditeľa skupiny Markíza

13. 09 2017 16:30 | Tlačová správa
skupina Markíza
skupina Markíza Foto: TV Markíza

Skupina Markíza bude s Martinou Liškovou naďalej spolupracovať na externej báze v oblasti filmových akvizícií a na vybraných televíznych projektoch.

Programová riaditeľka skupiny Markíza Martina Lišková sa rozhodla ukončiť svoje pôsobenie v tejto funkcii a od 1. októbra 2017 sa opäť naplno venovať svojej úspešnej firme zameranej na filmovú a televíznu distribúciu.

„Martina pripravila so svojim tímom excelentnú jesennú sezónu, ktorá odštartovala s vynikajúcimi formátmi prinášajúcimi výborné výsledky sledovanosti. Sme nadšení skvelou prácou, ktorú pre Markízu urobila v takom krátkom čase,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Skupina Markíza bude s Martinou Liškovou naďalej spolupracovať na externej báze v oblasti filmových akvizícií a na vybraných televíznych projektoch, medzi ktoré patrí napríklad nový kriminálny seriál Rex.

Martina Lišková nastúpila na pozíciu riaditeľky Centra programu skupiny Markíza 1. decembra 2016, aby zabezpečila kontinuitu práce programového a kreatívneho tímu po odchode Silvie Majeskej na materskú dovolenku.

V ďalšom období táto úloha pripadne skúsenému programovému manažérovi Igorovi Draguzetovi, ktorý koordinuje programové plánovanie v rámci CME a bude viesť aj programový tím na Slovensku.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Neprehliadnite' */