27. 09 2017 15:21 | zv

SÚŤAŽ o diár Rok podľa Dary 2018: Toto sú mená výhercov

Prezradila nám tajomstvo, ktoré poteší všetkých jej fanúšikov.

Dara Rolins
Dara Rolins Foto: TV Markíza

Čoho sa chytí, to premieňa na úspech. Aj keď je Dara Rolins v prvom rade speváčka, jej kreativita siaha oveľa ďalej ako do sfér hudobného sveta. Po navrhovaní nábytku, oblečení a blogovaní vydala minulý rok diár Rok podľa Dary 2017. Ktovie, či samotná Dara vôbec tušila, aký bude mať úspech. Na pultoch je už jeho druhé vydanie.

Speváčka prišla diár Rok podľa Dary 2018 oficiálne uviesť na slovenský trh do kníhkupectva v Bratislave. Tam ju čakali fanúšikovia, ktorým diár podpísala. Jeho druhé vydanie je v mnohom podobné prvému. Nájdete v ňom však aj novinky ako zrkadielko a motivačné nálepky.

„Som celkom konzervatívny typ, a keď si na niečo zvyknem, či už sú to ľudia, oblečenie, reštaurácie, miesta, kam rada chodím alebo jedlá, ktoré opakujem. Som akoby zaseknutá na určitých istotách. Mám to rada vo všetkom. Preto som chcela, aby diár nebol ani väčší, ani menší, ani hrubší, ani tenší. Aby ponúkal fotografie, na ktoré sú ľudia zvyknutí, aby tam boli moje myšlienky, moje rady, recepty a z každého rožku trošku, ale inak. Z iného uhla, možno hlbšie a krajšie. Mám z neho veľkú radosť,“ povedala nám Dara.

Keďže je o diár obrovský záujem, prichystali sme si pre vás súťaž. Dvaja z vás mohli od Dary vyhrať podpísaný diár Rok podľa Dary 2018. Stačilo správne odpovedať na našu otázku.

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali dvoch výhercov a z diár Rok podľa Dary aj s jej podpisom sa môžu tešiť:

Martin Zámora z Bratislavy

Daniela Kotteková z Bratislavy

 Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?