06. 12 2017 12:27 | Reflex

Reportérka Kristína Kövešová dostala za svoju prácu ďalšie ocenenie

Cenu prijala s pokorou.

Ocenená redaktorka magazínu Reflex Kristína Kövešová a organizátorka Mária Reháková.
Ocenená redaktorka magazínu Reflex Kristína Kövešová a organizátorka Mária Reháková. Foto: TV Markíza

V Primaciálnom paláci v pondelok odovzdali ceny ôsmim osobnostiam Bratislavy. V ankete už tradične oceňujú ľudí, ktorí svojím dielom a prácou prispeli v oblastiach vedy, kultúry, športu a spoločenského diania. Jednou z ocenených bola aj naša redaktorka Kristína Kövešová.

Osobnosti, ktoré si každý rok odnesú cenu, sú vzormi a motiváciou pre všetkých. „Chceme poukázať na teraz žijúce osobnosti alebo osobnosti z posledných desaťročí, ktoré svojou prácou a nadšením prispeli k tomu, aby sa toto mesto zviditeľnilo," povedala zakladateľka ankety Mária Reháková.

Nominácie sa vyberajú podľa rôznych inštitúcií, tie dávajú návrhy a rovnako aj čitatelia mesačníka Metropola. Tento rok bola medzi nimi aj kmeňová reportérka magazínu Reflex Kristína Kövešová.

„Túto cenu prijímam s obrovskou pokorou a vďakou, ale čo je najdôležitejšie - táto cena nepatrí mne, táto cena patrí všetkým dobrým ľuďom, ktorých denne stretávam, to sú ľudia, ktorí ťa zastavia na ulici, ktorí ti posielajú tipy, ktorí nám prejavujú dôveru a vďaka nim môžeme bojovať za spravodlivosť a za dobro. To je o kameramanoch, našom vedení, vedúcich vydania, strihačoch, o zvukároch," povedala s pokorou Kristína.

Medzi hosťami nechýbali ani ocenení z minulých ročníkov - bývalý hokejista Jozef Golonka či neurológ Pavel Traubner.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?