Úspešne máme za sebou už štvrtý ročník Dňa s Nadáciou Markíza

08. 12 2017 12:35 | Tlačová správa
Deň s Nadáciou Markíza 2017
Deň s Nadáciou Markíza 2017 Foto: Nadácia Markíza

To, že na Slovensku je ešte stále veľa ľudí s dobrým srdcom dokazuje aj suma, ktorú sa podarilo vyzbierať...

Štvrtok, 7. decembra 2017, vo vysielaní televízie Markíza patril štvrtému ročníku jedinečného podujatia s názvom Deň s Nadáciou Markíza. Aj tento rok sme pripravili program plný lásky, dobra a silných skutočných príbehov.

Cieľom tohtoročného Dňa s Nadáciou Markíza bola finančná zbierka na pomoc rodinám s deťmi a podporu projektov zameraných na deti. Televízia Markíza odvysielala príbehy štyroch konkrétnych rodín, ktorým okrem ďalších, chce naša Nadácia pomôcť.

Deň s Nadáciou Markíza sa bol spojený s vysielaním takmer po celý deň – počnúc Teleránom, cez Reflex, v ktorom odzneli všetky štyri príbehy, až po moderované živé vstupy z Vianočných trhov na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, kde sa nachádzal stánok Nadácie Markíza. V ňom mohli ľudia zakúpením si vianočného punču či darčekových predmetov prispieť do zbierky.

Diváci spoznali nielen hlavných hrdinov s neľahkým osudom, ale aj samotných garantov týchto príbehov - Daru Rolins, Evelyn Kramerovú, Máriu Demitrovú a Juraja Baču. Tí v mene Nadácie Markíza tieto rodiny s neľahkým osudom navštívili, obdarovali a podporili.

Hlavnými tvárami Dňa s Nadáciou Markíza bola moderátorská dvojica Janka Hospodárová a Patrik Herman. V živých vstupoch z bratislavských vianočných trhov sa divákom prihovárala moderátorka Lenka Šóošová a Roman Juraško.

To, že na Slovensku je ešte stále veľa ľudí s dobrým srdcom dokazuje aj suma, ktorú sa vďaka tejto zbierke podarilo vyzbierať. Medzi ľudí, ktorí finančnú pomoc neodkladne potrebujú, rozdelí vďaka tejto úspešnej zbierke Nadácia Markíza 90 000 EUR.

Peniaze budú použité na finančnú pomoc rodinám z príbehov, ako aj ďalším rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii. Rovnako tak aj na podporu ďalších projektov Nadácie Markíza, zameraných predovšetkým na deti, konkrétne aj na Klinike detskej hematológie a onkológie v DFNsP v Bratislave.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

Komentáre ( 0)