17. 01 2018 09:30 | zv

Zvolili ste! Toto je vaša kráľovná Plesu v opere

Z trojice týchto nádherných dám sa vám výrazne jedna páčila najviac.

Víťazné trio.
Víťazné trio. Foto: Ples v opere

Výročný 18. ročník dobročinného Plesu v opere, ktorý sa niesol v duchu osláv storočnice vzniku Československa, sa mimoriadne vydaril. Pozvaní hostia podporili program inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením a svojou prítomnosťou na plese tak prispeli k ich rovnocennému prístupu k plnohodnotnému vzdelaniu.

Ako každý rok aj tentoraz boli najväčšou ozdobou historickej budovy SND v Bratislave prítomné dámy. Slovenky opäť ukázali, že majú vkus a nestratili by sa ani na červenom koberci v Hollywoode. Tento rok dominovali nápadité róby od slovenských módnych návrhárov.

Kráľovná Plesu v opere

Vy ste mali možnosť hlasovať a zvoliť si svoju kráľovnú večera. Hlasy sú zrátané a podľa vás bola najkrajšou ženou Plesu v opere Lucia Hurajová v krásnej červenej róbe, ktorú si objednala z Ameriky. Za dominantný doplnok zvolila náušnice od Fera Mikloška. 

Lucia Hurajová
Foto: Ples v opere
 

 

Na druhom mieste sa umiestnila Zlatica Švajdová Puškárová v šatách od Jany Pištejovej.

Zlatica Švajdová Puškárová
Foto: Ples v opere
 

 

Na treťom mieste je podľa vášho hlasovania slovenská topmodelka Michaela Kocianová. Táto kráska siahla po zahraničnej tvorbe. Jej elegantné čierne šaty navrhol Elie Saab.

Michaela Kocianová
Foto: Ples v opere
 

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?