Odišiel príliš skoro! Rakovina nás pripravila o skvelého kolegu Mária Kleina (†22)

26. 01 2018 09:00 | markiza.sk
Mário Klein.
Mário Klein. Foto: TV Markíza

Najmladší moderátor do poslednej chvíle veril, že nad zákernou chorobu zvíťazí.

Hovorí sa, že smrť si nevyberá. Ideálne by bolo, keby sme zo sveta odchádzali vo veku, v ktorom si povieme, že už máme všetko za sebou. Aj keď nie každý môže medzi nami pobudnúť dlhé desaťročia, nič sa nezmení na tom, že v našej pamäti a srdciach zostane navždy.

Markizácka rodina tak nikdy nezabudne na skvelého a talentovaného kolegu Mária Kleina. V tento deň, 26. januára, pred 16 rokmi prehral svoj boj s leukémiu. Najmladší moderátor do poslednej chvíle veril, že nad zákernou chorobou zvíťazí.

Mário Klein.
Foto: TV Markíza
 

Do Markízy nastúpil ako sedemnásťročný chalan. Pred kamerou si plnil jeden z jeho veľkých detských snov. Najmä vďaka svojmu talentu a šikovnosti si získal sympatie televíznych divákov a pravidelne sa tak umiestňoval na popredných priečkach v ankete TOM.

Mnohí si ho určite pamätáte aj ako spolumoderátora Janky Hospodárovej z relácie Tivoli, okrem iného moderoval aj Hádaj na čo myslím, Už to mám!, Filmparáda, Postreh a Ostro sledovaná Markíza. Ani skvelo našliapnutá kariéra však nedokázala zabrániť jeho osudu.

Pripomeňte si ho v relácii Už to mám z roku 1997.

 

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Neprehliadnite' */