V Teleráne bolo horúco! Ženy chceli od tohto muža, aby odhodil košeľu

31. 01 2018 11:00 | dg
Michal Gajdošech
Michal Gajdošech Foto: Instagram/migajdo

Michal Gajdošech je štvrtým najkrajším mužom planéty a patrí mu aj titul Najkrajšie telo sveta.

Michal Gajdošech (28) reprezentoval našu krajinu na prestížnej súťaži Mister Supranational 2017, ktorá sa uskutočnila začiatkom decembra minulého roka v poľskom mestečku Krynica-Zdrój. Zo súťaže odišiel s krásnym štvrtým miestom.

Nielenže je tak štvrtým najkrajším mužom sveta, Michal dokonca získal aj titul Najkrajšie telo sveta. Ako sa stravujú modeli, ktorí sa živia svojím telom? „Závisí to od toho, čo chcete práve dosiahnuť alebo čo vás čaká,“ povedal Michal, ktorého o tri týždne čakajú prehliadky, na ktorých bude predvádzať aj spodnú bielizeň.

Ako však povedal, desať rokov sa snaží stravovať rovnakým štýlom. Dobrý metabolizmus mu však dovoľuje aj zhrešiť, doma si však pripravuje jedlo sám. 

Na Slovensku možno mnohí o ňom nevedia, keďže dlhé roky žije v Prahe, kam sa presťahoval za štúdiom. Do modelingu ho zatiahla jeho bývalá priateľka a pre Michala to bolo vždy len hobby.

Počas inžinierskeho štúdia pracoval v rámci stáže v Európskej banke v Londýne, neskôr pracoval vo firme, venoval sa podnikaniu a vyvíjal aplikácie na mobilné telefóny.

Slovensko zastupoval aj na prestížnej súťaži Mister International 2013, ktorá sa konala v indonézskej Jakarte.

V stredu bol Michal Gajdošech hosťom v Teleráne, kde zaujal celé ženské publikum. Sledujte video.

 


Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Neprehliadnite' */