SÚŤAŽ! Poď s nami na slávnostnú premiéru Fifty Shades Freed

31. 01 2018 16:42 | nt
SÚŤAŽ! Poď s nami na slávnostnú premiéru Fifty Shades Freed
SÚŤAŽ! Poď s nami na slávnostnú premiéru Fifty Shades Freed Foto: Profimedia.sk
Fifty Shades Freed
Fifty Shades Freed
Fifty Shades Freed

Film má premiéru už 7. februára.

Fenomén Päťdesiat odtieňov vstupuje do tretej, záverečnej fázy. Anastasia Steele a Christian Grey sa dobrovoľne zriekli svojej slobody a pred svadobnými svedkami povedali rozhodné "Áno". Žiť šťastne až do smrti im ale dopriate nebude.

Režisér James Foley (Päťdesiat odtieňov temnoty) okorenil pikantnú erotickú romancu poriadnou dávkou thrilleru a svojim hrdinom pripravil niekoľko nečakaných a nepríjemných prekvapení.

Ak si myslíte, že vstupom do manželstva pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať.


Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane "bezpečnostným rizikom", pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek.

Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiadny z nich nechce prísť.

POZOR, SÚŤAŽ!

Chceli by ste vidieť Fifty Shades Freed už počas slávnostnej premiéry? Vezmeme tam dvoch z vás a vy si môžete vziať so sebou kamarátku či priateľa. Odpovede na súťažnú otázku nám pošlite do 2. februára na websutaz@markiza.sk. Stačí nám vaše meno a priezvisko.

V ktorom roku mal premiéru prvý film Fifty Shades of Grey?

Komentáre ( 0)