06. 02 2018 11:00 | dg

OTO 2018: Hlasujte za obľúbené markizácke tváre a programy roka

Slávnostné odovzdávanie cien Osobnosť televíznej obrazovky sa uskutoční 17. marca.

OTO 2018
OTO 2018 Foto: TV Markíza

Už v sobotu 17. marca sa bude konať 18. ročník odovzdávania cien OTO - Osobnosť televíznej obrazovky. Vďaka vašim hlasom sa do druhého kola dostali obľúbené markizácke tváre, ale aj programy a seriály. Hlasovať za ne môžete do 18. februára na oto.pluska.sk.

V kategórii Moderátor/ka spravodajstva sú nominovaní: Lenka Vavrinčíková, Mária Chreneková Pietrová a Viktor Vincze, v kategórii Redaktor/ka spravodajstva Veronika Cifrová Ostrihoňová, Michal Kovačič a Ján Tribula.

 

V kategórii Osobnosť TV publicistiky sú nominovaní: Kveta Horváthová, Kristína Kövešová, Patrik Herman a Boris Pršo, v kategórii Moderátor/ka TV programov Adela Vinczeová a Andrej Bičan.

 

V kategórii Moderátor/ka športu sú nominovaní: Jana Hospodárová, Peter Varinský a Štefan Eisele, v kategórii Komentátor/ka športu Miroslav Špaček, Slávo Jurko, Štefan Eisele a Daniel Očenáš.

 

Do druhého kola hlasovania v ankete OTO sa dostali aj zábavné programy a seriály Televízie Markíza. V kategórii Program roka môžete hlasovať za Extrémne premeny Slovensko, Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov, O 10 rokov mladší, Pevnosť Boyard a v kategórii Zábavný program za zábavno-súťažnú šou Dobre vedieť!.

 

V kategórii Seriál roka sú nominované markizácke seriály Horná Dolná, Rex a Rodinné prípady.

 


Už ste čítali?