Katka Knechtová otvorene o dieťati: Snaží sa vyrovnať s tým, že v jej veku to už nemusí prísť

26. 02 2018 06:00 | markiza.sk
Katka Knechtová
Katka Knechtová Foto: Archív TV Nova

Katka otvorene prehovorila o túžbe po dieťatku.

Speváčka Katka Knechtová prijala výzvu Jána Tribulu, ktorý v rámci seriálu s Tribulom po horách, pozýva známe osobnosti na rôzne túry. Porotkyňa SuperStar prijala výzvu napriek tomu, že ju vôbec nečakala príjemná prechádzka po kopcoch a horách.

Dvojica sa totiž vyviezla z Tatranskej Lomnice ratrakom na Skalnaté pleso, kde ich čakala mrazivá noc strávená v stane. Ako ale Katka nakoniec povedala, ten pohľad na hviezdne nebo a ranný východ slnka stál za to.

A ako to už býva, keď s niekým strávite čas v jednom stane, zdôveríte sa mu so svojimi snami, túžbami a občas aj trápeniami. Aj Katka rieši náročnejšiu životnú otázku. Má 36 rokov, ale ešte nie je matkou. 

Sama cíti, že je už najvyšší čas mať deti. "Žena v mojom veku, mám 36 rokov, toto veľakrát preberá. Ja už som si prešla štádiom, kedy som vytvárala veľký tlak na samu seba, zažila som aj tlak z okolia a teraz som si uvedomila, že naozaj, mať to dieťa je dar. Nie každému sa tento dar dostane. Takže, ja ešte nelámem nad sebou palicu, ale na druhej strane, už sa snažím vyrovnať s myšlienkou, že sa to nepodarí. Ale veľmi rada by som mala vlastné dieťa," povedala úprimne Katka.

 

Komentáre ( 0)