Aprílová hokejová nádielka na obrazovkách televízie DAJTO

04. 04 2018 15:05 | Tlačová správa
TV Dajto
TV Dajto Foto: TV Dajto

Diváci si budú môcť v priamych prenosoch vychutnať celkovo šesť prípravných zápasov našej reprezentácie v rámci Euro Hockey Challenge!

Boj o miestenky na májové hokejové majstrovstvá v Dánsku sa začína a diváci televízie DAJTO budú pri tom! V priebehu apríla 2018 si vďaka spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja (SZĽH) budú môcť v priamych prenosoch vychutnať celkovo šesť prípravných zápasov našej reprezentácie v rámci Euro Hockey Challenge, ako aj historicky prvý súboj slovenského kádra s hokejistami Kórejskej republiky.

„Teší nás, že sme sa v krátkom čase dohodli so zástupcami SZĽH a fanúšikovia hokeja si tak môžu pozrieť zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie aj v našej televízii. Hoci v apríli vrcholia aj boje v slovenskej hokejovej Tipsport lige, pokračuje nadstavbová časť futbalovej Fortuna ligy, my veríme, že porcia siedmich súbojov našej reprezentácie divákom ponúkne ten pravý hokejový zážitok,“ skonštatoval Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Skupina Markíza sa tak vracia do hokejového diania takmer presne po roku. Naposledy vo februári 2017 priniesla na DAJTO prípravný zápas pred Slovakia Cupom proti olympijskému výberu Ruska. „Sme radi, že o hokej je na Slovensku veľký záujem nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi televíziami. Podarilo sa nám dostať do vysielania všetky reprezentačné zápasy v rámci prípravy na majstrovstvá sveta a to aj napriek časovým kolíziám s ďalšími športovými podujatiami. Fanúšik teda o zážitok z hry určite nepríde,“ dodal Martin Kohút, prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Bohatá hokejová nádielka štartuje na DAJTO už vo štvrtok, 5. apríla 2018, súbojom Švédsko – Slovensko, ktorého začiatok je naplánovaný na 18.20. Okrem dvojzápasov so Švédskom ponúkne stanica DAJTO aj dvojzápasy Euro Hockey Challenge proti Nemecku a Lotyšsku, a tiež prípravné stretnutie zverencov trénera Craiga Ramsayho s Kórejskou republikou.


Plán vysielania hokejových zápasov na DAJTO

• Švédsko – Slovensko - vo štvrtok, 5. apríla 2018, o 18.20
• Švédsko – Slovensko - v piatok, 6. apríla 2018, o 18.20
• Nemecko – Slovensko - v sobotu, 14. apríla 2018, o 17.35
• Nemecko – Slovensko - v nedeľu, 15. apríla 2018, o 16.50
• Slovensko – Lotyšsko - v piatok, 20. apríla 2018, o 16.45
• Slovensko – Lotyšsko - v sobotu, 21. apríla 2018, o 17.30
• Slovensko – Kórejská republika - v stredu, 25. apríla 2018, o 16.45PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)