14. 04 2018 10:00 | zv

Roman Juraško prezradil, aká je Diana Hágerová mama. Jeho slová vás dojmú

V rozhovore priznal, že malá Izabelka si ho totálne omotala okolo prsta.

Roman Juraško
Roman Juraško Foto: AVON

Roman Juraško sa tak, ako aj po minulé roky, aj tentoraz stal tvárou AVON Pochodu za zdravé prsia. Markizácky moderátor je známy svojou galantnosťou a tým, že si váži nežné pohlavie.

Sám má doma dve princezné, ktorým by zniesol modré z neba. V rozhovore priznal, že dcérka Izabelka si ho omotala okolo prsta. „Doteraz som si myslel, že ženské zbrane sú naučené. Ale evidentne je to dané. Izabelka má štyri mesiace a už ma má totálne omotaného okolo prsta. A je to len tým, že je," povedal nám s úsmevom Roman.

Roman Juraško
Foto: AVON
 

Moderátor vyzdvihol aj svoju polovičku Dianu Hágerovú. „Je to úžasná komplexná žena. Keď som videl, čo zvládala počas tehotenstva a ako zvládla pôrod, pri ktorom som bol, o to viac ju obdivujem. S malou vytvorili tím, ktorý perfektne funguje. Samozrejme, že sa jej snažím pomáhať, ale ja som ten nahraditeľný. Ona sa asi jednoducho narodila na to, aby sa stala matkou."

Viac o tom, aká je Diana matka a ako sa im zmenil život, sa dozviete v rozhovore.

 
 

AVON Pochod za zdravé prsia sa bud ekonať 16. júna v Bratislave. Vstupenkou a symbolom boja za zdravé prsia je tento rok Tričko Klára 2018 v dámskom, pánskom a detskom prevedení, o ktorého dizajn sa postarala známa česká návrhárka Klára Nademlýnska. Výťažok z predaja tričiek poputuje OZ Zdravá žena.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Televízne noviny
22. apríl 2018
Športové noviny
22. apríl 2018
Počasie
22. apríl 2018