Špekulácie o rozchode Emmy Drobnej a Štěpána Urbana: Vieme pravdu

18. 04 2018 11:15 | Zuzana Vanková
Emma Dorbná a Štěpán Urban
Emma Dorbná a Štěpán Urban Foto: Instagram/stepanurban

Ich fanúšikovia sa tak dozvedia odpoveď, ktorej sa dožadujú na Instagrame.

Emme Drobnej sa ako jednej z mála víťazov speváckej súťaže SuperStar podarilo udržať na výslní. Ba čo viac, jej popularita stále stúpa. Na Instagrame ju sleduje viac ako 198-tisíc fanúšikov, ktorí radi riešenia nielen jej kariéru, ale aj súkromie. A keďže sa na jej konte už dlhšie neobjavila fotka s priateľom Štěpánom Urbanom, v komentároch všetci riešia, že sa zrejme rozišli.

„Nie je to pravda," povedala pre markiza.sk Emma bez váhania. Vzťah sa im zo začiatku darilo naozaj dlho utajiť a nikdy nemali potrebu ho prezentovať na verejnosti. Chodia spolu pritom od roku 2015.

„Náš vzťah sme nikdy neriešili verejne. Väčšinou sú nám otázky o súkromí nepríjemné. Nevidíme zmysel, prečo by sme sa mali o to s niekým deliť. A prečo by to vôbec niekoho zaujímalo," uzavrela špekulácie speváčka.

profimedia-0347055762.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Ich fanúšikovia si tak môžu vydúchnuť. Emma naďalej pracuje na svojej tvorbe. Tento týždeň sa objavila aj na módnej prehliadke Fera Mikloška, kde vyzerala úžasne. Ružové šaty z jeho tvorby jej tak sadli, že by si ich ani nemala vyzliecť.

Zdroj:Instagram/emmadrobna

Zdroj:Instagram/emmadrobnaKomentáre ( 0)