Tretie finále SuperStar na čele nedeľného rebríčka sledovanosti!

28. 05 2018 12:00 | Tlačová správa
SuperStar
SuperStar Foto: TV Markíza

Skupine Markíza patrilo v nedeľu prvé miesto aj v rámci rebríčka sledovanosti menších staníc, obsadil ho akčný film Súboj cti na obrazovkách televízie Dajto.

Obľúbená spevácka súťaž SuperStar pokračovala v nedeľu, 27. mája 2018, na obrazovkách televízie Markíza tretím finálovým priamym prenosom. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stala najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla SuperStar nadpriemerný rating 8,3 % a trhový podiel 24,9 %. Spevácky súboj zvyšných šiestich súťažiacich na veľkolepom pódiu si nenechalo ujsť 414-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

SuperStar obzvlášť zaujala mladé diváčky vo veku od 15 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel 42,5 %.

Dramatické SuperStar - Rozhodnutie zaznamenalo v čase po 23.00 v cieľovej skupine 12-54 rating 4,8 % a trhový podiel 26,3 %. Do ďalšieho finálového kola na základe diváckeho hlasovania a divokej karty udelenej porotou postúpila pätica talentovaných spevákov a speváčok - Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková, Eliška Rusková, Petr Borkovec a Jakub Pružinský. Už túto nedeľu večer sa diváci dozvedia zloženie trojice súťažiacich, ktorí sa vo veľkom SuperFinále pobijú o titul SuperStar a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur.

Prvé miesto v rebríčku sledovanosti menších staníc obsadila v nedeľu televízia Dajto s akčným filmom Súboj cti, v ktorom hlavnú úlohu stvárnila hviezda žánru Jean-Claude Van Damme. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla snímka rating 2,0 % a trhový podiel 5,8 %.


Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním Hostí. Zdroj dát: PMT/KANTAR MEDIA


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)