Predposledný priamy prenos SuperStar víťazom celého víkendu!

04. 06 2018 12:55 | Tlačová správa
SuperStar
SuperStar Foto: TV Markíza

Prvé miesto v rámci rebríčka sledovanosti menších staníc patrilo v nedeľu televízii Dajto s akčným kinohitom Mechanik zabijak.

Obľúbená spevácka súťaž SuperStar sa na obrazovkách televízie Markíza aj v nedeľu, 3. júna 2018, tešila silnej diváckej priazni. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stala najsledovanejším programom celého uplynulého víkendu v rámci ponuky všetkých slovenských staníc a v čase vysielania výrazne porazila konkurenčnú filmovú ponuku.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahol štvrtý finálový priamy prenos SuperStar nadpriemerný rating 8,3 % a trhový podiel 26,3 %. Spevácky súboj zvyšných piatich súťažiacich na veľkolepom pódiu si nenechalo ujsť 411-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

SuperStar obzvlášť zaujala mladé diváčky vo veku od 12 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel až 47,9 %.

Mimoriadne emotívne SuperStar - Rozhodnutie zaznamenalo v čase po 23.00 v cieľovej skupine 12-54 taktiež skvelý rating 5,6 % a trhový podiel 31,2 %. Do veľkolepého SuperFinále na základe diváckeho hlasovania postúpila trojica talentovaných speváčok - Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková.

Už túto nedeľu večer sa tak diváci dozvedia meno novej SuperStar, ktorá okrem tohto prestížneho titulu získa aj rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur.

Prvé miesto v rebríčku sledovanosti menších staníc obsadila v nedeľu televízia Dajto s akčným kinohitom Mechanik zabijak, v ktorom hlavnú úlohu stvárnila hviezda žánru Jason Statham. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla snímka nadpriemerný rating 2,2 % a trhový podiel 6,3 %.


Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním Hostí. Zdroj dát: PMT/KANTAR MEDIA


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)