AVON Pochod už túto sobotu!

12. 06 2018 09:00 | PR článok
AVON Pochod už túto sobotu!
AVON Pochod už túto sobotu! Foto: AVON

Areál Bratislavského hradu ovládne mini letný festival pre dobrú vec.

Jubilejný 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia odštartuje už o 10:00 hod. programom pre deti. Tí najmenší sa môžu tešiť na besedu Otec, mama, poď mi čítať či vystúpenia Víla Ella a Super deti. Okrem toho na nich čaká maľovanie na tvár, nafukovací hrad LEGO workshop, omaľovanky a množstvo iných zábavných aktivít.

Na hlavnom pódiu sa od 12:30 hod. predstavia známi speváci a skupiny ako sú Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda, Campana Batucada či detský folklórny súbor KLNKA. Fandiaci dav sa v poobedňajších hodinách vyberie do ulíc, v rámci tradičnej prechádzky Starým mestom, prejaviť podporu ženám bojujúcim za zdravé prsia. Najdojímavejší moment podujatia - akt spolupatričnosti sa odohrá počas koncertu talentovanej speváčky Kataríny Knechtovej.

Archívna snímka.
Foto: AVON
 

Všetci návštevníci si môžu v priebehu poobedia vypočuť zaujímavé rozhovory v rámci obľúbenej Walk talk show s ambasádormi projektu, odborníkmi či inšpiratívnymi ženami ako sú make-up artistka Lucid, youtuberka Moma a influencerka Tatiana Žideková. Nebude chýbať ani autogramiáda, počas ktorej môžu fanúšikovia získať podpis svojho obľúbenca.

Vstupenkou na podujatie je Tričko Klára 2018, ktoré je v ponuke pre dámy, pánov aj deti, pričom deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup do areálu zadarmo. Zakúpiť si ich môžu účastníci priamo na mieste v deň podujatia.

Oplatí sa prísť do hlavného mesta aj vlakom, nakoľko každý aktívny účastník AVON Pochodu, ktorý si zakúpi vstupenku, má možnosť využiť zľavnené cestovné v podobe 100 % zľavy na spiatočnú cestu.

Zisk z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, realizovanej občianskym združením Zdravá žena. Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na Facebook-ovom profile Avon proti rakovine prsníka.


Komentáre ( 0)