Mary Bartaloš prvýkrát otvorene o svadbe. Takto vyzeral ich deň D

06. 07 2018 11:00 | zv
Manžalia Bartalošovci.
Manžalia Bartalošovci. Foto: Instagram/maria.bartalos

Pre magazín EMMA poskytla úprimný rozhovor.

Hviezda Oteckov Mária Bartaloš prežíva najkrajšie obdobie. Darí sa jej nielen v práci, ale aj v súkromí. Za posledné mesiace sa stihla vydať, nakrútiť nové diely úspešného seriálu Oteckovia, zoštátnicovať a nevynechala ani divadlo.

Mary si zvyčajne súkromie chráni a nerozpráva o tom, ako vyzerá jej život mimo kamier. Tentoraz ale urobila výnimku. Pre magazín EMMA prvýkrát verejne prezradila, aká bola jej nečakaná svadba. 

Zdroj:Instagram/emma.magazine

„Začiatkom roka som ani len netušila, akým smerom sa bude môj život vyvíjať. Svadbu sme neplánovali ako ostatní, ktorí riešia harmonogram aj rok dopredu. Obaja sme sa zhodli na tom, že ju chceme v jednoduchom štýle. Jediné, čo bolo dôležité, bolo nájsť vhodný priestor. Počasie sme si doslova vymodlili, lebo hoci vtedy malo pršať, nakoniec bolo nádherné slnečno," povedala exkluzívne pre magazín EMMA.

Predstaviteľka Lindy zo seriálu Oteckovia nebola vystresovaná nevesta. Naopak, ich deň D si užívala. „Povedala som si, že sa oblečiem, až keď budú všetci spokojne usadení. Svadobné šaty som si dala ušiť u svojej kamarátky a to bola jediná vec, ktorej som venovala pozornosť. Mala som tie najkrajšie a najvysnívanejšie," dodala.

Zdroj:Instagram/lenoc_skodova

S manželom Adriánom ich teraz čaká svadobná cesta. V práci si vybavila mesačné voľno a so svojou polovičkou idú do Afriky. „Nebude to klasická svadobná cesta, kde by sme sa nepohli z ležadla na pláži. Letíme do Tanzánie a tam sa rozhodneme, čo ďalej. Cestou späť by sme sa radi vybrali do Izraela," uviedla pre magazín.

Na otázku, "a čo bábätko", povedala, že všetko bude, ako má byť. Celý rozhovor, v ktorom prezradila, ako sa po svadbe zmenil jej život a prečo vedela, že Adrián je ten pravý, sa dočítate v magazíne EMMA.

Komentáre ( 0)