Po instagramovej hádke Dary a Rytmusa prehovorila aj Jasmina. Toto je jej odkaz

10. 10 2018 18:20 | nt
Po instagramovej hádke Dary a Rytmusa prehovorila aj Jasmina. Toto je jej odkaz
Po instagramovej hádke Dary a Rytmusa prehovorila aj Jasmina. Toto je jej odkaz Foto: Instagram/jasmina_alagic

Až teraz zverejnila na Instagrame text, ktorý sa dá ľahko spojiť s tohtotýždňovou šoubiznisovou kauzou.

Začiatkom tohto týždňa ovládla slovenské médiá nepriama výmena názorov Dary Rolins a rapera Rytmusa. Dvojica, ktorá si povedala zbohom v januári tohto roka, ale o rozchode informovala oveľa neskôr, by mala 8. októbra výročie.

Speváčka a raper sa dali dokopy práve v tento deň a pred rokmi zložil Patrik skladbu o ich vzťahu a láske s rovnomenným názvom. Videoklip k piesni ale zmazal z youtube, čo Daru nenechalo chladnou a zverejnila na Instagrame odkaz v znení, že minulosť je ich súčasťou a ona ju nevymaže.

Nešlo možno ani tak o slová, ktoré napísala, ako o archívnu fotografiu, na ktorej si Dara dáva bozk s Rytmusom, ktorý má na pleciach speváčkinu dcéru Lolu. To už nenechalo chladným ani Rytmusa, ktorý poslal expriateľke verejný odkaz v znení, aby im už dala pokoj.

K bývalej dvojici sa na sociálnej sieti vyjadril už asi každý. Slováci písali svoje názory tak, akoby s Darou a Rytmusom alebo s raperom a Jasminou Alagič žili. Moderátorka ale mlčala. Až teraz zverejnila na Instagrame text, ktorý sa dá ľahko spojiť s tohtotýždňovou šoubiznisovou kauzou:

"Nechaj ich, nech si píšu scenáre o tebe bez teba, na míle vzdialené pravde. Nechaj... Pretože podstatu, ktorú nosíš v sebe, časom každý aj tak uvidí.... bez zbytočných slov a vysvetľovania pochopia, uvidíš."

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Komentáre ( 0)