TV Markíza a TV Nova odvysielajú špeciálnu diskusiu s Pellegrinim a Babišom

23. 10 2018 10:00 | Tlačová správa
TV Markíza a TV Nova
TV Markíza a TV Nova Foto: TV Markíza/TV Nova

Mimoriadnu 30-minútovú reláciu budú už túto nedeľu v priamom prenose moderovať markizácky moderátor Michal Kovačič a moderátor TV Nova Rey Koranteng.

V nedeľu, 28. októbra 2018, presne v deň 100. výročia vzniku Československej republiky, odvysielajú televízie Markíza a Nova mimoriadnu spoločnú diskusnú reláciu s názvom 100 rokov/let a naozaj exkluzívnymi hosťami.

„Pre Slovensko aj Česko ide o mimoriadne významný deň. Preto sme sa obidve televízie, naša Markíza a česká Nova rozhodli, že si tento deň pripomenieme špeciálnou diskusiou s premiérmi Petrom Pellegrinim a jeho českým kolegom Andrejom Babišom,“ povedal Henrich Krejča, riaditeľ spravodajstva a publicistiky TV Markíza. „A aby sme tento historický deň naplnili i po stránke novinárskej, tak reláciu budú moderovať Michal Kovačič s populárnym českým moderátorom spravodajstva Reyom Korantengom,“ dodal.

Mimoriadnu 30-minútovú reláciu odvysielajú TV Markíza a TV Nova v priamom prenose z pražského spravodajského štúdia so začiatkom o 13.00, jednorazovo tak v tomto vysielacom čase nahradí politickú diskusiu Na telo.

PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)