Dangl takmer dostal nakladačku: Naštvaný priateľ jednej súťažiacej mu chcel vraziť!

09. 01 2019 07:00 | lch
Natália flirtovala s moderátorom Danom Danglom
Natália flirtovala s moderátorom Danom Danglom Foto: TV Markíza

Natália počas nakrúcania flirtovala s moderátorom.

Moderátor Dano Dangl sa v novej Hypnoshow spolu s piatimi súťažiacimi postarajú o nezabudnuteľnú šou, počas ktorej sa neprestanete zabávať. Okrem rôznych disciplín, ktoré si súťažiaci vyskúšali sa počas nakrúcania odohrala aj jedna veľmi zaujímavá, až dramatická situácia.

Jedna zo súťažiacich mala v hypnóze pocit, že Dano Dangl je pre ňu neuveriteľne príťažlivý muž. A aj napriek tomu, že jej priateľ sedel v hľadisku, okato s moderátorom flirtovala. „Ste fešák celkom...," utrúsila na Danglovu adresu Natália pri jednej zo súťažných disciplín, „ja mám síce priateľa, ale zisťujem, že aj starší muži sú atraktívni."

Natália tak dovádzala Dangla do rozpakov a miestami ani sám nevedel, čo má na to povedať. Po skončení šou si Natália svoj flirt s Danglom žehlila: „Dano Dangl je vtipný aj dobrý herec, ale určite ma nepriťahuje. Dúfam, že mi to moja láska odpustí. Snáď sa všetci dobre pochopíme a dobre to dopadne."

vlcsnap-2019-01-07-13h32m37s025.png
Foto: TV Markíza
 

Na záver šou Natáliin priateľ Juraj sucho skonštatoval: „Už nemám rád Dana Dangla!" V zákulisí Natáliin priateľ pôsobil veľmi nervózne a s moderátorom si situáciu plánoval vybaviť. Mrzutého Juraja sa nakoniec podarilo upokojiť Natálii a jej mame.

 

Sledujte Hypnoshow dnes o 20.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)